Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismerkedéssel kapcsolatban...

Ismerkedéssel kapcsolatban tudnátok segítségíteni?

Figyelt kérdés
Na szóval. Van egy fiú akit látásból ismerek és nagyoj tetszik nekem. Még pár éve egy táborban voltunk nyáron de nem hiszem hogy emlékszik rám. Nagyon szeretném megismerni de nem tudom hogy kezdjek beszélgetést. Valaki esetleg tudna segíteni? Eléggé tapasztalatlan vagyok ebben a témában. Sokan momdták hogy csak írjak rá hogy szia hogy vagy vagy valami ilyesmi de ha erre annyit ir hogy jól akkor hogyan tovább? Mondták már azt is hogy egyszerűen csak írjak neki hogy szia és a többi majd jön magától de félek hogy hirtelen majd nem jut semmi eszembe. Van valaki aki már volt hasonló szituációba? Ha igen akkor mit írt az illetőnek? Tènyleg nagyon sokat segítene ha válaszolnátok. Előre is köszönöm már csak azt is ha egyátalán valaki végigolvasta kicsit hosszúra sikeredett....
2016. nov. 18. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Személyesen nem találkozol vele? Mert akkor csak úgy "véletlenül" mellé keveredhetnél a közös tábor témát felhasznnálva beszélgethetnétek egy kicsit, aztán meg lesz, ami lesz. Írásban ezt egy kicsit nehezebb eljátszani, mert találkozni tudtok véletlenül, de ráírni nem igazán. Bár ráakadhatsz véletlenül facebookon is.
2016. nov. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Párszor láttam hazafelé sétálni, arra megy haza amerre én szoktam de két hete nem láttam és ezért gondoltam hogy inkább ráírnék.

Köszönöm, hogy válaszoltál tényleg nem gondoltam volna hogy valaki írni fog:)

2016. nov. 20. 20:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!