Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem ér össze a combom?

Nem ér össze a combom?

Figyelt kérdés
14 éves leszek. 163cm és 40 kg:( egyszer feljött hozzám barátnőm (aki 70kg) és látta hogy többet eszek mint ő. De semmi :( semmi bajom már voltam vérvételen is többször. Mondják hogy genetika De engem zavar,akarok meghízni legalább combra. Sőt arra is akarok a legjobban.Meg fenékre is akarok "nagyobbodni" :) de így nem olyan könnyű :'( írjatok :$!?

2016. jún. 17. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Keresd meg a vasorrú bábát a mézeskalács házikóban, az majd jól felhizlal
2016. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Hm, ez valami betegség lehet. Az nem lenne egészséges, s esztétikus, ha összeérne. Az a kövérség jele.

Barátnőd 70 kilója eszméletlen sok, kövér.

2016. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A 70 kg valóban picit sok, de nem annyira, ennyibe még egy ember se halt bele. És pont, hogy az a természetes, kedves utolsó, ha összeér
2016. jún. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem betegség,a szüleim gyanakodtak sok mindenre (anorexia stb.) de semmi bajom már voltam nagyjából minden évben jártam vérvétlre...semmi...kedves első válaszóló komoly voltam a kérdés :/ Küldj egy térképet és elmegyek :D
2016. júl. 12. 15:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel rajzoljam a térképet, grafit vagy színesceruzával?
2016. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amivel te szeretnéd😂
2016. aug. 5. 18:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem ér össze a combom és ez így jó nekem. Fenékre meg lehet tornázni, hogy szép legyen.
2017. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem 2 cm "rés" van a combom között :( :')
2017. jan. 15. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!