Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktatok ébredés után ilyen...

Szoktatok ébredés után ilyen jelenségeket észlelni a testeteken?

Figyelt kérdés

Pl. karcolás karon, vagy hason amit nem tudjátok, hogy mikor szereztétek? Mert csak reggel, alvás után veszitek észre, de pontosan tudjátok, hogy előző nap nem volt rajtatok egy karcolás se.

És ha igen, akkor vajon mitől lehetnek?


2010. márc. 13. 21:39
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Okés. Majd írok akkor.;)
2010. márc. 13. 23:31
 32/35 anonim ***** válasza:
én is sokszor keltem egy időben 3:33kor...és ma olyan érzésem volt h követnének...pedig rohadtul nem vagyok paranoiás...erre most jött ez. hát ma se alszom. :)
2010. márc. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Heves megyében is használják a csikarás szót.

Hát, én még nem tapasztaltam magamon megmagyarázhatatlan csikarásokat, vagy csak nem figyeltem oda rá.

2010. márc. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

A csikarás szóról nem találtam semmit a gugle-ben:D BÁnatomra:/:D


Megnéztem azt a filmet.

Eléggé felkavaró volt. Azt mondják az elején, hogy igaz történet alapján meg a végén is. De nem tudom eldönteni,hogy az e. NAgyon durva, főleg mikor az eredeti felvételeket is mutatják :S Mikor visszavezetik hipnózisba a pszichológ csajt a legvégén, ott szinte besz@rtam:'D Ha ez tényleg! megtörtént akkor az elég durva.

Olvastam viszont net-en kommentárokat a filmmel kapcs-ba ott azt írják,hogy az egészet csak kitalálták és nem is történt semmi. :S

Elég sok ilyen elrablós történetet olvastam már, és a filmben sok minden megegyezett. Gondoltam arra is,hogy utána azért mondják még is az ilyen filmekre ,hogy hamis,h ne legyen pánik,mert persze az ilyen valóságban nem történhet meg.Ami a normálistól eltérő az hülyeség és valótlan,mert a normálisat azt mindig belénk nevelik,és ha valaki eltérően gondolkodik az hülye.:D

DE a filmre visszatérve, tényleg Alaszkában Nome városában történik,vagy a helyszínt is ,ahogy az adatokat is, megváltoztatták?

A pszichológus csajt, mikor mindig bevágják, ahogy a story-t elmeséli, az csak egy színésznő vagy ő az akivel ez mind megtörtént? Eléggé valósnak tűnnek a felvételek.Meg az érzelmek az arcán.

2010. márc. 14. 21:50
 35/35 anonim ***** válasza:

A helyszínt is megváltoztatták, valójában nem Nome városában játszódik. Rákereshetsz google-n, ez egy tengerpart melletti kis település.


A filmben eredetinek mondott felvételekről nem tudják eldönteni hogy valóban igaziak-e vagy ott is színészek játszanak. Mondani bármit lehet...

Nyilván ha ilyen jellegű felvételek napvilágra kerülnének, és netán a kormány nem akarná hogy ezt az emberek elhiggyék, akkor minden bizonnyal úgy intézné a dolgokat hogy hülyeségnek és kitalációnak higgye mindenki... ezért én nem állítanám hogy lehetetlen hogy mindez igaz, és valóban megtörtént. Miért ne történhetett volna.


Kommenteket olvashatsz, de azokat is csak emberek írták... olyanok mint mi. Ők miért tudnák jobban?

Ugyanígy azt sem tudni hogy valóban az "igazi" doktornő szerepel-e az interjúban, illetve hogy létezik-e egyáltalán, hiszen a nevét megváltoztatták.

De végül is mindegy, mert elvileg diliházban van... azt mond amit akar, senki nem hiszi el.


Az érzelmek tényleg szépen kijönnek az arcán, meg a hangján is... de ez még ez alapján nem lehet dönteni hogy valós-e, mert hidd el, vannak nagyon jó színészek...

2010. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!