Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktatok ébredés után ilyen...

Szoktatok ébredés után ilyen jelenségeket észlelni a testeteken?

Figyelt kérdés

Pl. karcolás karon, vagy hason amit nem tudjátok, hogy mikor szereztétek? Mert csak reggel, alvás után veszitek észre, de pontosan tudjátok, hogy előző nap nem volt rajtatok egy karcolás se.

És ha igen, akkor vajon mitől lehetnek?


2010. márc. 13. 21:39
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
felénk max. ha fáj a hasa valakinek, arra hallottam a kifejezést hogy "csikar" de így külsőleges karcolásra még sosem:) jah és még az jutott eszembe hogy vannak emberek akik rugdalnak álmukban, tesóm barátnője is olyan hogy álmában akaratlanul rúg néha, ilyenektől is lehet szerinem ilyen kis sebeket szerezni bár ezeknek akkor inkább csak kézen-lábon kéne lenniük nem hason szóval lehet tényleg ufo lesz a megoldás?:D ( a szabolcsi srác)
2010. márc. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Tudtommal nem szoktam magam karcolgatni ,mivel körmöm sincs :DD Én a csikarást szót szoktam használni:D Bármire is..:D

Olyanról olvastam, hogy van akit elraboltak és utána nem emlékezett semmire. Aztán visszavezették hipnózissal és akkor derült ki,hogy elrabolták az ufok...:S

Sokszor éreztem olyat,hogy bénultan fekszek és valami nem engedi,hogy felébredjek, de akkor tudtam,hogy csak álmodom és felkéne kelni, de nem sikerült és nagyon rossz érzés fogott el. És álmomba annyi jelent meg ,hogy fekszek az ágyon.És egy láthatatlan valami fogva tart,és valamit szólt is hozzám,de arra annyira nem emlékszek...De annyi lejött róla, hogy rossz indulatú.

De nem akarom magamnak bemesélni, hogy elraboltak az ufok.:D De mindenesetre fura dolgok történtek velem.

2010. márc. 13. 22:19
 13/35 anonim ***** válasza:

3:33 ... ez komoly? Akkor ez talán érdekelhet:


Van egy film...


!Állítólag! megtörtént esetek dolgoz fel, Alaszkában egy kisvárosban több furcsa esemény is történt, amire egy pszichológus figyelt fel, és az ő beszámolói, videofelvételei, és hangfelvételei alapján készült ez a film, ami tehát rekonstrukció. A filmbe eredetinek mondott felvételeket is bevágtak.


A valóságban nem tudni, hogy ezek tényleg igaziak-e, illetve hogy amik elhangzanak igazak-e. Sokan azt mondják hogy olcsó próbálkozás, és unalmas film...stb. Én meg erre pont azt mondom, hogy ragaszkodni akartak az úgymond "valós történésekhez", nem egy hollywoodi csilli-villi filmet akartak összehozni, ezért lehet benn valami.


Egy valami azonban biztos: abban a városban 5-6 ember eltűnt, és a rendőrség nem találja őket azóta sem. Ez tény, az újságok, hírek írtak róla. Találhatsz róla infót neten is. Nem tudják mi lett velük.


Az érdekesség, amire most figyeltem fel, hogy ebben filmben az emberek mind 3:33-kor, vagy ezidőtájt ébrednek fel. Ekkor történnek velük bizonyos dolgok, amikre nem emlékeznek. A pszichológus viszont, regressziós hipnózissal felszínre tudja hozni az emlékeket. (szintén nem kitaláció, ez az eljárás tényleg létezik)


Itt trailer--> http://www.youtube.com/watch?v=_z5S2zOV3AQ


Ebben is látszik, bevillan egy digitális óra, amin pont 3:33 van... (1:08-nál)

2010. márc. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
am neked nem mindegy hogy mondom..... amúgy tmiklósi vagyok és itt mindenki így használja..-.-
2010. márc. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
de mindegy, ne bántódj meg légyszi, mondtam hogy nem azért írtam! ok? ne haragudj. csak fura volt
2010. márc. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
nem gáz.. :D
2010. márc. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
oks :)
2010. márc. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Igen tényleg 3:33-kor keltem sokszor. Vagy 3-kor.:O

És ezt a filmet meg akarom majd nézni.Érdekel!

De akkor ha valaki 3:33-kor kel fel és gyakran az jelent valamit??Úgy értem, köze van az ufokhoz??


Hozzáteszem még azt, hogy mikor ekkor keltem fel, mindig fura érzésem volt. Mindig olyan érzésem volt,mintha figyelne valaki bár lehet csak paranoiás vagyok.Nem tudom. De szinte mindig ezt éreztem...Általában ilyenkor bekapcsolom a tv-t,hogy lenyugodjak.

2010. márc. 13. 22:41
 19/35 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés lett:P szinte fórum : DD (a csikarásos):D
2010. márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Én nógrád megyei vagyok, nálunk is használják ezt a szót (csikarás). Szerintem nem tájszólás, hanem inkább aki szerint az az tudatlan...

Ez nem tájszólás!

2010. márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!