Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktatok ébredés után ilyen...

Szoktatok ébredés után ilyen jelenségeket észlelni a testeteken?

Figyelt kérdés

Pl. karcolás karon, vagy hason amit nem tudjátok, hogy mikor szereztétek? Mert csak reggel, alvás után veszitek észre, de pontosan tudjátok, hogy előző nap nem volt rajtatok egy karcolás se.

És ha igen, akkor vajon mitől lehetnek?


2010. márc. 13. 21:39
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
De nem csak karcolások,hanem ilyen kisebb sebhelyek...
2010. márc. 13. 21:40
 2/35 anonim ***** válasza:
Freddy Krueger visszatért...
2010. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
valamelyik úgy ébredtem, hogy egy nagy vérfolt van az arcomon, kimentem a fürdőbe, hogy megmosom az arcom és mikor megnyitottam a csapot láttam, hogy a hüvelyujjamból ömlik a vér.. nem tudom mit csináltam éjjel :SS
2010. márc. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Milyen karcokra gondolsz? mert ha csikarás az lehet attól hogy rosszul aludtál és kicsikartad magad mondjuk..:D de ha ilyen nyomott vonalak.. akkor azt a párna csinálta;)
2010. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
44%
Vagy földönkívüliek vittek el, este. Ezt nem viccből mondom mielőtt még valaki annak venné... Ilyen fajta emberrablások tényleg léteznek, kísérleteznek rajtunk... csak úgy mint ahogy mi kísérletezünk az állatokkal.
2010. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
48%
mondjuk ja.. ebbe is lehet valami.. én hiszek az ilyenben mert nehogy már csak mi legyünk egy ekkora univerzumba.. :O
2010. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
62%
"csikarás" :DDD ez de nagy :D kicsikartad magad :D szakadok rajta, nekem ez nagyon szokatlan, nem tudom melyik országrészről vagy, tájszólás érződik rendesen:D nem bántásból írtam, csak tetszett:) én is magamban hordozom azért a Szabolcsi dolgokat:D én még nem találtam így magamon reggelente karmolásokat amúgy
2010. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
én borsodi vagyok, a csikarást nálunk is használja szinte mindenki, nem gondoltam volna hogy tájszó
2010. márc. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!

Akkor jó megnyugodtam nem vagyok egyedül(bár ezt eddig is tudtam:D)

Ööö..Freddy Krueger remélem nem azértxD De elég vicces:D


Az a vérfolt durva nagyon.:S Nem tudom mi lehetett az,nekem ilyen még nem volt.

Múltkor azt vettem észre, hogy a hasamon van 2 nagy! karcolás.És előző este ez nem volt ott. Reggel vettem észre. És pulcsiba alszok. Máskor volt olyan, hogy egy kicsi sebhely (mintha égetve lett volna ) volt a karomon.Ez volt leginkább többször.Mostanában karcolás szokott lenni.

Egyik barátnőm mondta, hogy neki is volt 2 nagy karcolás a hasán majdnem ugyanott, mint nekem! :S És most nem rég azt mondta,hogy az arcán jelent meg neki egy csikarás.(ezt is tapasztaltam már)

Az ufok-> Erre én is gondoltam.Hiszek bennük,ahogy az előző válaszoló írta, nem vagyunk egyedül ebben a hatalmas univerzumba! De ezt nem tudom igazán eldönteni...Volt olyan,hogy 1 hétig szinte mindig ugyabban az időben keltem fel, volt,hogy 3:33, aztán másnap 3:34 ,majd megint másnap 3:35. :S És aztán megint kezdődött a 4.nap felkeltem 3:34-kor.De volt úgy, hogy 3 előtt kelek vagy épp pont 3-kor. Ezt azért írtam le, mert előfordult velem az, hogy miután ezekben az időpontokban felkeltem,reggel felkeltem és nem emlékeztem semmire,hogy mikor aludtam el(az az érzés),mit álmodtam.Szerencsére ilyen ritkán volt,hogy nem emlékeztem mit álmodtam... De ,hogy ufok raboltak volna-e. Nem tudom fogalmam sincs:D Ezt nehéz így megmondani.

2010. márc. 13. 22:06
 10/35 A kérdező kommentje:

NEm tudtam,hogy tájszólás:D Miskolci vagyok egyébként...De igen szoktam használni és sokan barátnőim közül is szokták ezt a csikarás szót használni :D

De ez jó.mert egyébként nem tudtam ,hogy ez tájszólás.:D

2010. márc. 13. 22:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!