Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki meghívott gyereke...

Ha valaki meghívott gyereke keresztelőjébe és kijelentette, hogy pénzt vigyek ajándékba, az meg érdemli, hogy megjelenjek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 6. 19:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Persze! gondolom nem akar egy 3. arany fülbevalót vagy egy huszadik fényképalbumot. Jó a pénz csak kérd meg, hogy mondják meg a szülők mit vettek a lurkónak belőle-így ha egy huszadik ruhát akkor legalább tudni fogod miért az van rajta amikor meglátogatod őket! Nem a pénz miatt hívnak az tuti-ilyenkor az ember szeme előtt a kicsije lebeg és ettől megbuggyan néha - ne reménykedj mert még pár évig így lesz még!
2008. szept. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

Egy kisgyerek nagyon sokba kerül, és annyi fölösleges dolgot kap ajándékba. Hidd el tudom, az én kibabám három hónapos. Én nem mondtam senkinek, hogy inkább pénzt adjon, de hálás voltam azoknak, akik az újabb hordhatatlan rugdalózó helyett rám bízták a választást.

Szóval, szerintem ez nem olyan szörnyű.

2008. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztem egyáltalán nem bunkó dolog, mert egy gyerek nagyon sok pénzbe kerül és én pl. nagyon utálok olyat akpni amire semmi szükségem. Nem kell lepontozni, igaz h ajándék lónak ne nézd a fogát, de ha arra gondolsz hogy abból a pénzből, amiből a 33. hordhatatlan body-t kapja, amit öt perc alatt kinőne már ha jó lenne rá, meg lehett volna venni, vagy bele lehetett volna pótolni vmi sokkal hasznosabba vagy ilyesmi. Sztem a pénz iganis nagyon jó ajándék, hogy nem vagy 110%ig biztos abban hogy annak amit Te választanál tényleg örülne az illető.
2008. nov. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!