Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha jobbkezes vagyok meg tudok...

Ha jobbkezes vagyok meg tudok tanulni bal kézzel írni?

Figyelt kérdés

ha valami történne a jobb kezemmel... arra az esetre...

pl eltörik vagy akármi multkor pl jól jött volna


2010. febr. 24. 16:39
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Engem is érdekelnének a válaszok. Jobbkezes vagyok és szeretnék megtanulni balkézzel is. Sokszor elfárad a jobbkezem és szeretném a balt is használni. Hogyan tanulhatok meg?
2013. júl. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Félőske válasza:
100%
Szia! Én 13 éves koromban 3 hónapra gipszbe kényszerültem, vagyis a jobb kezem, átszoktam a bal kezes írásra, azóta sok minden megtudok csinálni bal kézzel!
2017. okt. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Én annó azért tanultam meg balkézzel írni, mert a legjobb szívsebészek kétkezesek 😁 az pedig baromság, hogy beteg leszel tőle, az agynak még jó is, fejleszti
2023. máj. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Gyakorold, minden nam írj le random szövegeket, verset vagy dalszöveget például. Pár hónap múlva ugyanolyan jól fog menni, mint az ügyesebb kezeddel
2023. máj. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Amúgy 13 év alatt sikerült megtanulni? 😂
2023. máj. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Zlai válasza:

[link]

rudolf steiner agy es fejlődése... anatómiailag mikhez van köze, h ki melyik kezével ír. Engem jobb kézzel tanítottak, de pár napja rájöttem, a videó megnézése után, h bal kezes vagyok. Próbálgatom az írást. jobbal macskakaparással írtam

mióta eszemet tudom. Ballal pedig már most ugy megy mintha iniciálét rajzolnék. Eddig a ball volt az érzékenyebb kezem, finomabb. Az agy jobb oldalán van az érzelmi központ.

2023. nov. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!