Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy jobbkezes ember meg tud...

Egy jobbkezes ember meg tud tanulni balkézzel is írni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
persze, ha nagyon igyekszik meg sokat gyakorol
2010. ápr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
matekórán egyik nap elkezdtem kíváncsiságból a betűket írni balkézzel : D hogyha majd jó lesz elkezdem a bét is. ez így hülyeség? x'D
2010. ápr. 8. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen.
2010. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
persze. én tanúsíthatom. már szépen írok 13/L
2010. ápr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én bal kezes vagyok de jobb kézre lettem szoktatva.. :S én is azon vagyok, hogy tanuljam, de nem megy valami jól. évek kérdése és menni fog XD
2010. ápr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet tanulni, főleg ha rá vagy kényszerítve. Egyik ismerősöm nyáron megtanult jobb kézzel írni, mert eltört a bal keze, amivel írni szokott.
2010. ápr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pár hete határoztam el, hogy jobb kézről balra váltok át: már 1-2 hete csak a bal kezemet használom írásnál (bár elég ocsmányul írok egyelőre:D), és próbálom a hétköznapi életbe is belevinni a bal kezemet, mert eddig jóformán csak a jobbot használtam, ezért is fura egyelőre az új szokásom, mert én is érzem, hogy egyértelműen a jobb a dominánsabb. Nem tudom, valahogy kiváltságnak érzem azt és különlegesnek titulálom azokat, akik balkezesek. Lehet, hogy ez az én hülyeségem, de akkor is. Ha törik, ha szakad, bal kézzel fogok írni szépen, olvashatóan, és nem adom fel! :) Valahogy lelkiismeretfurdalást is érzek, amikor mondjuk jobb kézzel akarom fogni a fogkefét, mikor jobb kézzel fésülködöm és így tovább.. remélem sikerül változtatnom :)
2011. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!