Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki érzi úgy hogy nincs igaz...

Ki érzi úgy hogy nincs igaz barátja?

Figyelt kérdés
Soha nem tudom kivel tudnám megbeszélni a gondjaim. Nem érzem egyik barátnőmőn sem hogy mindent elmondhatnék neki. Meg ha mondok is neki valamit úgy veszem észre mintha nem érdekelné! Nagyon rossz mert nem tudom hogy kivel beszéljem meg a gondjaim és kinek mondthatnék el mindent! Van mégg valaki így?? 16/L
2010. febr. 17. 09:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Úgy szeretnék egy olyan barátnőt, akivel tényleg mindent megbeszélhetek. Akit felhívhatok bármikor, aki engem is meghallgat nemcsak lelki szemetesládának használ. Akit ha hívok tényleg örül nekem, és nem megjátssza a barátságot. De elkönyveltem már egy ideje, hogy ilyet sosem találok! Sima, egyszerű barátaim nincsenek is, mert ha ilyen nem lehet, akkor felszínes nem kell.
2010. febr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem van két barátom (rajtuk kívül senki), de még így is egyedül érzem magam néha. :) Ha akarod, írd meg priviben az MSN-ed, szívesen meghallgatlak. 14/L
2010. febr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ez velem is így van sajnos.. :(
2010. febr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az msn-em: ancsa_93@hotmail.com De csak szerda és szombat délután tudok fenn lenni valamivel fél 5 után! :) Akinek van kedve vegyen fel. Szívesen beszélgetek mindenkivel:)
2010. febr. 17. 17:43
 5/14 anonim ***** válasza:

Velem is ez van, nem tudom senkivel sem megbeszélni a gondjaimat, barátom nincs egy sem. Utoljára óvodában volt barátom. Mindig egyedül vagyok, az életem csak tanulásból és a magányos unatkozásból áll. Csak interneten tudok beszélgetni emberekkel, chateken, de az nem olyan jó.

14/F

2010. febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát igen ez velem is így van, ami a legrosszabbul esik, hogy néha azt hiszem bízhatok bennük és elmondok nekik valamit erre kinevetnek...

15/L

2010. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha kimoccannátok? =D de most komolyan


sportoljatok egy csapatban, vagy tesóval (ha van) menjetek ide-oda (koncert...)


Vagy keressetek igazi, ugyanúgy unatkozó haverokat a neten (de azért vigyázzatok) és menjetek eggyütt ide-oda


ne otthon üljetek és gondolkozzatok, h de szar az életem

2010. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csakhogy nekem nincs erre lehetőségem előző, amit írtál. 14/F
2010. febr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"előző" vagyok. Mire nincs?? nincs tesód? oké. de attól még sportolni el tudsz menni nem?

vagy netezni nincs lehetőséged? akkor most mit csinálsz?

Használjátok már a fantáziátokat kérlek! Mi az amit szívesen csináltok? tök mindegy, hogyha mondjuk olvasás, zenehallgatás, filmnézés, barkácsolás, túrázás, bicajozás, társasjáték esetleg, vannak tipikusan ilyenekre szakosodott baráti körök, ahová egy fityinget se kell fizetned, örömmel látják az új tagokat, csak nektek kéne lépni, ez a legfontosabb. A barátok nem úgy fognak jönni, hogy csak úgy becsöngetnek hozzátok, nektek is kell tenni érte!

Jegyzem meg, ismerőseim pl úgy szereztek új haverokat, (hogyha már itt senki sem szeret kimozdulni) hogy multiplayer játszottak számítógépes játékokkal, és mostmár van egy komplett bandájuk...és nem csak virtuálisan, hanem együtt csinálnak mindenféle rohadtjó programot

Mások elmentek diákmunkázni, és nekik is lettek haverjaik

Szóval könyörgöm ne otthon üljetek önsajnálatba merülve!

2010. febr. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem a meteorológia a hobbim előző. De azt csak egyedül tudom csinálni. Senki mást nem érdekel az a környékemen, csak engem. Testvérem is van, de ő egy idióta, semmit nem lehet vele csinálni.
2010. febr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!