Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minek kell allandoan helyesira...

Minek kell allandoan helyesirast ellenorizni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ez el fog tűnni a mostani 30 évesek kihalásával, mert ez az utolsó generáció, aki még foglalkozik helyesírással. Érdekes világ lesz, kár, hogy én sem fogom már megérni.:))
2010. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyfajta igényesség. Tiszteljük az anyanyelvünket annyival, hogy helyesen használjuk írásban és szóban!
2010. febr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem a jövőben mindenki írhassa úgy, ahogyan neki tetszik!! És akkor már az írásunk is beszédes lesz az interneten keresztüli világban, nem csak a személyes találkozók!! Tök jó ötlet!! Tetszik!
2010. febr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ez van, akinek hihetetlen, de a beszólások nem azért születnek, mert valaki tüzetesen keresi a hibákat és gondolkodik rajta, meg böngészi a helyesírási szabályzatot csak hogy beszólhasson, hanem azért, mert jóérzésű embernek bántja és szúrja a szemét egynémely helyesírási hiba. És itt most nem arra gondolok, amikor rossz helyre teszed a vessző, hanem olyanokra, hogy "problémálya", "ijen", "szexxel", stb.
2010. febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
vesszőt*
2010. febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Pl. azért, mert egyébként nem lehet megérteni, hogy mit is akarsz...
2010. febr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem azé mer akkor elég érthetetlen lenne a nyelv....Amennyiben mindenki máshogy beszélne vagy írna akkor a közös nyelvi kód megszűnik így érthetetlen lesz a nyelv.
2010. febr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Maximalisan igazatok van!!!!! :-)))

Koszonom a valaszokat!

Engem is zavarnak, ezek a: vaok, bnom, sztem le7 stb.

2010. febr. 16. 15:04
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy úgy járjunk,mint a kínaiak:ha a paraszt elmegy a fővárosba,meg kell tanulnia pekingiül.
2010. febr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"kerlek valaszoljatok ez bisztos ?mert oan hihetetlen kerlek mond ha egy uj korszak kesdodik akor is ien fejlettek leszunk ien modernek nm aze hogy agodok hogy nmm lesz kep stb csak kerdem es ha at fogunk alakulni mive fogunk ugy fogunk kinezni mint most vagy hogy kerlek meg ma valaszoljon valaki

kerlek harcolj szeres mindenkit es meglasd.............nm akarok megint papolni csak annyi hogy szeresd Istent es harcolj a vilagvege ellen es es..hiszem is es nm is nm tom mit higyek ha megjosoltak hogy 2031 repulo kocsik lesznek ako nm tom de azt csak az Isten tuthatja mert Jezus Krisztus is azt mondta hogy meg o se tudja hogy miko jon el a vilag vege csak az o draga egyetlen Istene es az Isten nm aze teremtette a foldet hogy elpusztitsa tom rosszak vagyun az ember a legrosszab de vannak jo es szereto emberek ne hagyuk hogy a vilag vege eljojon igenis harcolni kell szeresetek egymast es ne gyulojetek a ti egyetlen draga jo Istenetek megved csak imatkozatok jarjatok templomba es szeresetek az Urat a te Istenedet attol hogy meg nm segit a legnagyobb bajban attol meg szeret az Istened de ha azt hiszed hogy egyedul vagy hogy senki se szeret akor azt jelenti hogy kicsufolod az Urat ees azt nm szabad csak szeresd es imatkoz es O megved csak szeresd es imad imatkoz es higy benne."



Jó, mi? :P "Zsofia"-nak hívják, és aggódik a 2012 miatt

2010. márc. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!