Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondjatok meg nekem, hogy ha...

Mondjatok meg nekem, hogy ha valaki fel tesz egy kerdest mert mindig a helyesirast nezitek?

Figyelt kérdés
En szerintem telyesen folosleges masnak a beszedet es az irasat lenezzuk..
2011. jún. 3. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Valamibe muszáj belekötni.
2011. jún. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jajj ertem:))..mindig ahanyszor felteszek egy kerdest minidig a helyesirast mondjak nekem:))..tiszta szanalmas:))
2011. jún. 3. 22:45
 3/8 anonim ***** válasza:
mert ahelyett, hohy a nyelvtan könyvét nézegetni, baromságokat kérdez.. pl. mi az, hogy "telyesen"???
2011. jún. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nah aztan meg te beszelsz:))..a nyelvtan konyvrol, hat neked nem artana egy kis nyelvtan lecke:))
2011. jún. 4. 00:43
 5/8 anonim ***** válasza:
hoqwd qwdiofötrpp erpfrp erpr rr
2011. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
légyszi mondd már meg, mégis miért nekem lenne szükségem nyelvtan könyvre? Mert tényleg, akkor hiba, hogy a 'hogy'-ot félregépeltem, tényleg. Ez sokkal nagyobb bűn, mont hogy te a teljsenre azt írod, hogy telyesen, helyesírás helyett helyesirás, hogyha helyett hogy ha, írását helyett irasa, a vesszőről ne is beszéljük... -.-" gáz vagy haver
2011. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem azért, mert a helyesírás nagyban fejleszthető azzal, ha valaki sokat olvas (hacsak nem diszlexiás meg ilyenek). Ha valaki nem ír helyesen, akkor az sok esetben arra utal, hogy nem olvas túl sokat, és ebből arra következtetnek, hogy az illető buta. Engem is zavar a rossz helyesírás, de ilyenkor igyekszem a volt osztálytársamra gondolni, aki okos volt, de bosszantóan rosszul írt. És mert nem akarok valakit úgy sértegetni, hogy nem tudom, tényleg hülye-e, vagy csak annak tűnik. :-))) (Most sem sértegetni akarok, csak válaszoltam...)
2011. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem jó a helyesírásom, sokat olvasok, csak neten nem nagyon szoktam vele foglalkozni mert nincs kedven kijavítani ha elírok vagy elrontok valamit.
2011. jún. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!