Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak azoknak akik nézik a...

Csak azoknak akik nézik a CSI-t! Miért sírom el magam?

Figyelt kérdés
Tudjátok a CSI-ben pénteken a coolon megint azt a részt adták amiben Tim Speedle meghalt.Én annyira sírtam.Speedle volt a kedvencem.Azóta többször megnéztem a videót megint és egész nap szinte csak sírok.Tudom hogy csak egy film de olyan szomorú.Kérlek ne nézzetek hülyének és csak azok írjanak akik egyetértenek velem.....Tim Speedle emlékére....
2010. febr. 6. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor én is sírtam.Meg akkor is,amikor vége lett az egyik évadnak,tengerparton helyszíneltek "narancssárga megvilágítással" és Seal Love's Divine-ja ment közben.Hát ilyen érzékenyek vagyunk.

Amúgy nem tudod mi lett a CSI NY-ból Aidennel?Csak addig néztem,amíg ő is benne volt,de eltűnt.

2010. febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hú passz, azt nem nagyon nézem.
2010. febr. 6. 17:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert bűnügyi film.
2010. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!