Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nézik le a tanári...

Miért nézik le a tanári hivatást egyesek?

Figyelt kérdés
Ma felhívott valaki, aki biztosítási ügynöknek akart beszervezni, diplomásokat keresett, azt mondta, biztos többet is elérhetnék, mint azt hogy iskolában tanítsak. Én meg azt mondtam, nekem meg pont ez a vágyam!
2011. okt. 24. 20:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Bezzeg amikor az iskolába kell beiratni a félrenevelt, elkényeztetett kölyküket, akkor mindjárt nem olyan mindegy, hogy ki tanítja azt a büdös kölköt!
2011. okt. 24. 20:18
 2/5 anonim ***** válasza:

hát én nem nézem le.anyukám is tanár egy gimnáziumban:)

miért kéne lenézni?valaki azér nézi le biztos mert ő többet keres h ,,ki vagyok,én vagyok".amúgy régen kifejezettem tisztelték a tanárokat.csak az számít h neked ez az álmod.

2011. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én minden tanárom tisztelem. Nem értem, mi a gondja velük egyeseknek. Lehet, hogy van olyan állás, ami több fizetéssel jár, de ez az egyetlen hivatás, amivel egy életre belophatjuk magunkat a szívekbe. :D Legalábbis magamból kiindulva én mindig örömmel fogok a tanáraimra gondolni.
2011. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tök király, kár hogy nem te voltál a tanárom :(:S
2011. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyám iskolában dolgozik, és bizony sok olyan tanár van, aki okot ad arra, hogy lenézzék őket.
2011. okt. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!