Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Molesztál az egy osztálytársam...

Emese0307 kérdése:

Molesztál az egy osztálytársam. Mit csináljak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Bukott hozzánk egy 16 éves fiú. Mi 7.-esek vagyunk. Mögöttem ül. És egyik matek órán elkezdett piszkálni. Valami kemény tárgyal megdobta a hátam ami eléggé fájt. De én úgy tettem mintha nem történt volna semmi, mert nem akartam balhét. Utána még dobált radírdarabkákkal. Ezt is még úgy eltűrtem. De egyszer csak hozzám nyúlt. Szerintem a mellemhez akart hozzáérni mert elég közel volt a keze hozzá. És nem mertem semmit reagálni mert már akkor féltem is. És elkezdett nevetni. Mit csináljak?

2014. nov. 13. 13:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Mostanában nem is jön iskolába :). És ha ez így folytatódik megint kirúgják az iskolánkból :). Szóval szerintem meg fog oldódni mert már rengeted igazolatlan órája van. De ha nem is rúgnák ki akkor meg megbukna mert nincs egy jegye sem. És köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat :).
2014. nov. 15. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!