Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Molesztál az egy osztálytársam...

Emese0307 kérdése:

Molesztál az egy osztálytársam. Mit csináljak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Bukott hozzánk egy 16 éves fiú. Mi 7.-esek vagyunk. Mögöttem ül. És egyik matek órán elkezdett piszkálni. Valami kemény tárgyal megdobta a hátam ami eléggé fájt. De én úgy tettem mintha nem történt volna semmi, mert nem akartam balhét. Utána még dobált radírdarabkákkal. Ezt is még úgy eltűrtem. De egyszer csak hozzám nyúlt. Szerintem a mellemhez akart hozzáérni mert elég közel volt a keze hozzá. És nem mertem semmit reagálni mert már akkor féltem is. És elkezdett nevetni. Mit csináljak?

2014. nov. 13. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szólj tanárnak, igazgatónak.
2014. nov. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos engem is sokszor csesztettek az iskolában, ezért nagy gyakorlatom van ezeknek az elhárításában. SOHA ne hagyd szó nélkül, ez csak arra buzdítja őt, hogy tovább cukkoljon. A legjobb, amit tehetsz, hogy hátrafordulsz, és normál hangerőn közlöd vele, hogy fejezze be. A legjobb az ilyet megszégyeníteni, mindenki előtt, ha kell, óra közepén felállni és a tanárnak elmondani,hogy fogdos. Ettől talán észreveszi,hogy nem menő, amit csinál. Ha ehhez nincs merszed, óra után beszélj a tanárral, mondd el neki, mert ez nem gyerekcsíny. Ebből lesznek a valódi molesztálások, szexuális zaklatások, ahonnan egyenes út az erőszak. Nem akarlak megijeszteni, de mindenképpen lépned kell. A szüleidnek is mondd el. Ne hallgasd el, sőt, minél több ember tudja meg, hogy mi történik, mert együttes erővel könnyebb a tökükre lépni ezeknek a hülyéknek!


Üdv, 23/L

2014. nov. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ezzel az a baj h románok. (Nem vagyok rasszista) Hogy ők még bátorították is mert mögöttem csak románok ülnek. De nem szeretnék ebből bajt. Az nem lenne jó megoldás hogy úgy teszek mintha nem történne semmi és abbahagyja?
2014. nov. 13. 13:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. Ha tovább hagyod, akkor rosszabb lesz, mert egyre több mindent engednek majd meg maguknak, hidd el,hogy ez nem jó stratégia. Megértem,hogy szemtől szembe nem akarsz velük beszélni, de valamilyen felnőttel (igazgató, tanár) mindenképpen próbálj megoldást találni. Akár mondhatod azt is, hogy ne mondják meg,hogy te szóltál, csak legyen valami változás.
2014. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy kérd meg titokban a tanárt,hogy ültessen el. Szerintem ez a legjobb. Ha nem veled van bajuk, csak az előttük ülőt piszkálják, ezzel megoldódhat a probléma. :)
2014. nov. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De nincs már több szabad hely a teremben. És ha még továbbra is piszkál akkor szólok valakinek
2014. nov. 13. 14:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor cserélj helyet egy fiúval, ez nem a te bajod, a tanár majd megoldja!
2014. nov. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Majd ha holnap is piszkál akkor megkérem anyum hogy hívja fel a tanárt hogy ültessen el.
2014. nov. 13. 14:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Na? Mi lett?
2014. nov. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem jött ma iskolába. Úgy hogy nem volt semmi :)
2014. nov. 14. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!