Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy változtassak a felfogásom...

Hogy változtassak a felfogásomon? Egyáltalán jó életem van?

Figyelt kérdés

Van párkapcsolatom, van kutyám, együtt vannak a szüleim, élnek még a nagyszüleim, nem vagyunk szegények (de nagyon gazdagok sem), mindenem megvan ami kell (ami pénzen megvehető, mondjuk nincsenek nagy igényeim). A legnagyobb problémám, hogy nincsenek barátaim, mert nem tudok beilleszkedni és igazából annyira intelligensnek sem tartom a korombelieket... mivel a barátommal csak hétvégén tudok találkozni, nagyon egyhangúak a hétköznapjaim. Alig várom már a pénteket meg minden. Szóval nem érzem magam boldognak. Oké, keressek hobbit. Pl szeretek rajzolni és sorozatokat nézni, de egyszerűen nincs ezekre elég időm. Hazajövök, eszek, kutyázok, tanulok, bepakolok, megcsinálom másnapra a kajámat, tisztálkodok, gépezek, esetleg közben még tanulok, majd alszok. Sokáig meg nem szeretnék fent lenni, mert akkor másnap hulla vagyok. Illetve az is a problémám még, hogy van rajtam pár + kg. Nem vagyok kövér, inkább molettebb. Szóval fogyni is szeretnék. Többet is kéne tanulnom, de nincs elég akaraterőm. Tehát nem vagyok elégedett.

17/L


2014. szept. 29. 21:53
 1/1 anonim válasza:
Nem tudom jól látom -e, de szerintem kicsit több pörgésre, több programra lenne szükséged... Ennyi az egész :) Hazamész, eszel, csináld meg ami fontos és nem maradhat ki, és ha marad szabadidőd, akkor nézz filmet, legyél szabadban, fess, menj el sétálni, futni, tölts a héten egy délutánt szépítkezéssel, gondolkodj, elmélkedj, tanulj nyelvet, olvass... (Ezek közül természetesen azt csináld amire időd, kedved van.) De az is lehet, hogy kellene egy barátnő, ezt nem te szabályozod, de hidd el biztos lesz valaki akivel találkozol és jól kijöttök majd, vagy lehet, hogy már találkoztál... :)
2014. okt. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!