Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak az alakomon?

Hogyan változtassak az alakomon?

Figyelt kérdés
Elég vékony vagyok, 178 cm és 59 kg. Viszont a hasam elég nagy. Látszik, hogy az a kevés háj, ami rajtam van, az mind a hasamon van. Ezt le szeretném adni, viszont mellett valamilyen szinten tömegnövelős edzéstervet szeretnék követni, mert a lábam, karom elég vékony. Szeretném, hogy nagyobb / izmosabb legyen a bicepszem és a lábam, valamint szálkásabb a hasam és a mellkasom. Milyen edzéstervet, esetleg étrendet ajánlanátok? A válaszokat előre köszönöm. (Heti 3-4 kondi fér bele)

2014. jan. 31. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem azért annyira nem vagy vékony, ha majdnem 60 kg vagy
2014. jan. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nem volt válasz a kérdésemre.. :)
2014. jan. 31. 21:32
 3/3 anonim válasza:
Szerintem Péntek Enikő edzései lennének a legjobbak neked. Formás, kerek vállak, combok...:) Nagyon gyors és hatékony edzései vannak. Aztán ha már nagyon belejöttél, ajánlom a [link] -ot, kemény edzések, nagyon hatékonyak, én is ezeket csinálom, tudom ajánlani! ;)
2014. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!