Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne leküzdeni az...

Hogyan lehetne leküzdeni az önbizalomhiányt? Min változtassak?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nagyon nagy önbizalomhiányom van. Nem vagyok csúnya, mégis nagyon elégedetlen vagyok magammal. Nem igazán van személyes stílusom. Nem tudom milyen legyen a hajam, mert úgy érzem, hogy semmi nem áll jól nekem. Nem tudom milyen típusú ruhát vegyek stb. Vannak barátaim, eljárunk bulizni, szóval nem vagyok a magamba forduló csendes típus. Csupán nem vagyok megelégedve magammal. Teljesen eluralkodott rajtam ez az érzés. Nem merek odamenni lányokhoz. Nem merek írni nekik. Nem merem viszonozni azt a vonzódást, amit kapok egy lány felől. Úgy érzem, hogy muszáj megváltoznom. Ez lebeg előttem, hogy majd egyszer elmúlik ez az érzés, jól fogok kinézni, és akkor majd mindent rendbe teszek. Viszont ez már egy jó ideje tart. Miben kéne változtatni az életemen? Már nem bírom ezt... Úgy szeretnék ismerkedni lányokkal, de nem érzem magam elég jónak. Valaki volt már hasonló helyzetben? Mi segített?

2014. máj. 11. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy cipő kolléga! Még most semm tudom mitt tegyek ! :(
2014. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Detto. :/ Engem is érdekelne a válasz!
2014. okt. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!