Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kimondta már valaki a tükör...

Kimondta már valaki a tükör előtt háromszor, hogy Bloody Mary?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés tudom, de épp filmet néztem és foglalkoztat a dolog.. :D nem hiszek ezekben a legendákban, de megmondom őszintén, én nem merném kipróbálni :D szóval gondoltam, megkérdem. :D Ha esetleg valaki bátorkodott, tapasztalt-e valami szokatlant? :D Azon kívül, hogy jött anyukája, lekevert két pofont és elküldte aludni... :D Akármennyire bugyuta kérdés, azért kulturált viccelődésig menjünk, ha lehet... Nem gondolom halálosan komolyan a kérdést, de azért a legtöbb emberhez hasonlóan lekötnek egy ideig a félelmetes sztorik. Kösziiiii

2014. jún. 15. 17:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De egyebkent, ha elolvasod az e temahoz kapcsolodo tobbi kerdest, talalsz parat, ahova jobban illene a kerdesed. De egyebkent semmi gond, Te kerdeztel, en pedig - szerintem legalabbis - normalis es kielegito valaszt adtam. :)
2014. jún. 19. 22:31
 12/17 anonim ***** válasza:
ja nem piszkálásból kérdeztem, csak szeretem tudni hány éves az akinek válaszolok, mert máshogy írok egy 8 vagy 20 évesnek :D de amúgy a legjobb barátnőm is ilyen parázós :D
2014. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Akkor jo :D szerintem ezt mar en sem nagyon novom ki, de annyi eszem nincs, hogy ne nezzek tobb horrorfilmet :D egyszer TALÁN egy esti mokazasnak majd megteszi valami ehhez hasonlo baromsag :DDD
2014. jún. 24. 15:14
 14/17 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam tegnapelőtt, mondjuk tény, hogy nem gyertyával, hanem zseblámpával... Élek, nem jelent meg Bloody Mary, csak valamilyen mély morajt hallottam, amitől nagyon beszartam. Nem nagyon merek tükörbe nézni azóta, félek a sötétben is. Viszont holnap 10:00-kor - ami persze nem éjfél, de akkor nem merem - egyik barátnőmmel kipróbáljuk 3 gyertyával, egy kb 120x60-as tükörrel a sötét fürdőszobában. Ha elsőre nem jön elő akk kipróbáljuk az összes verziót (legalábbis többet). Én félek. Hiszem, hogy létezik és nagyon félek tőle, de hát az embernek egy élete van, és kíváncsi vagyok...
2014. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kipróbáltam már,nem is egyszer.

Csak nem úgy,hogy Bibliából olvastam,meg gyertyával...

Hanem zseblámpával világítottam,és úgy mondtam ki háromszor,hogy Bloody Mary.Akkoriban még hittem benne,úgyhogy nagyon sok ideig tartott,hogy rávegyem magam.Xdd

Viszont mostanra csak nevetek rajta,milyen félős voltam.Nyilvánvaló,hogy nem létezik.Csak horrorfilmekben.Meg azért,ha belegondolunk:Tegyük fel,valaki megidézi Amerikában éjfélkor.És ugyanebben az időpontban valaki megidézi Kínában is.Ha létezne,hogyan menne oda egyszerre mindkét időpontban?Sehogy.De ajánlom az Odaát című sorozatnak az 1.évad 5.részét.(Bloody Mary) Nekem nagyon tetszett.:)

2014. dec. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én 15 éves lány vagyok és ma kimontam 3-szor és félek. Mert állitólag csak azokat öli meg akiknek van valami bünük. És az igazat megvalva sok hülyeséget csináltam már.
2014. dec. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nyugi,nem fog semmi sem történni.:)
2014. dec. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!