Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kimondta már valaki a tükör...

Kimondta már valaki a tükör előtt háromszor, hogy Bloody Mary?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés tudom, de épp filmet néztem és foglalkoztat a dolog.. :D nem hiszek ezekben a legendákban, de megmondom őszintén, én nem merném kipróbálni :D szóval gondoltam, megkérdem. :D Ha esetleg valaki bátorkodott, tapasztalt-e valami szokatlant? :D Azon kívül, hogy jött anyukája, lekevert két pofont és elküldte aludni... :D Akármennyire bugyuta kérdés, azért kulturált viccelődésig menjünk, ha lehet... Nem gondolom halálosan komolyan a kérdést, de azért a legtöbb emberhez hasonlóan lekötnek egy ideig a félelmetes sztorik. Kösziiiii

2014. jún. 15. 17:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%

Ne próbáld ki. Ha még 10 embert megölök lecsuknak. Így is sok szemgolyó ül már a "Kitépett szemek" nevű dobozomban.


Bloody Mary

2014. jún. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Kipróbáltam és nem lett semmi bajom. Nem vittek el a pokolba, nem ugrottak a hátamra, és nemmf67JmßðsdFgj24HGFGGS
2014. jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem tartom valószínűnek,hogy történne valami is,de még nem próbáltam,mert eleve hülyeség:D
2014. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Én egyszer kipróbáltam. Éjszaka volt. Belenéztem a szemben lévő tükörbe és háromszor, hangosan kimondtam a nevét. A következő pillanatban ott volt előttem Bloody Mary. Nem bántott. Hatszor megismételtem, ekkor egy fehér inges férfi jelent meg előttem. Valami olyasmit mondott, hogy ő a pultos és egészségemre, de ha lehet, de üvöltözzek és főleg ne mindent háromszor, mert ő nem süket, csak két keze van és sok a vendég a bárban. Úgyhogy megittem a Bloody Maryt és hazamentem.
2014. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Oké, nagyon szépen köszönöm a frappánsabbnál frappánsabb válaszokat! :DDDDD
2014. jún. 15. 20:19
 6/17 A kérdező kommentje:
Egyébként a 2. és a 4. válasz nagyon tetszett :D
2014. jún. 15. 20:21
 7/17 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Túléltem. A szemem is megvan még, nem vagyok a pokolban, és nem haltam meg sem a családtagjaim. Annyi történik, hogy be leszel sz*rva. Hogy a kérdésre válaszoljak, igen.
2014. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Jo, egyebkent nem terveztem, hogy kiprobalom, mert bar rengeteg horror filmet lattam, a kedvenc mufajom, sajnos fosos vagyok akkor is :D es bevallom, magat a legendat sem ismerem, osszesen annyit, hogy haromszor ki kell mondani es megjelenik. Csak a remsegek konyvet neztem, es muszaj volt valakitol megkerdeznem :D de annak orulok, hogy meg mindig koztunk vagytok! :DDD en nem mernem kiprobalni, mar csak azert sem, mert kozben elvinne a szivroham, szoval becsulom a batorsagotokat :DD
2014. jún. 16. 11:54
 9/17 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem hány éves vagy? L/F?
2014. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Megkerdezheted, 21 eves vagyok, lany, soot egyetemista a vizsgaidoszak vegen, ugyhogy nem, nem untam eppen halalra magam, amikor a kerdest feltettem :) es vallalom, vallaltam eddig is, hogy vannak ilyen kis baromsagaim, pl. egy raklap horror film utan napokig felek a sotetben, stb, sooot neha meg ilyen kis viccesmokas dolgokon is elgondolkodom, amikor epp van idom:D gondoltam leirom ezt, mert sajnos hulye nem vagyok, sejtem miert tetted fel a kerdest:) de elore bocsatanam, hogy az emberek kulonboznek, es nekem valahogy nem kenyerem ismeretlenul esetleg mas folott biraskodni, mielott itt valaki megtenne:) "sajnos" en ilyen kis parazos vagyok, aki bar nem hisz a varosi legendakban, nem merne oket kiprobalni;):) de szamitottam az altalad is lathato kommentekre, es nem is azt vartam, hogy valaki mast ir :D lattam mar a "terhessegi tesztet hogy lehet letolteni" kerdest, gondoltam egy ilyen kis jelentektelen "mokazas" nem szamit;):)
2014. jún. 19. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!