Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem úgy nézek ki a...

Miért nem úgy nézek ki a képeken, mint a tükörben? :S Más is igyvan vele?

Figyelt kérdés
Amit a tükörben látok teljesen más, mint amit a fényképezőben.Tükörben jobban nézek ki, mint a fényképezőgépben, és ez annyira idegesít! nemtudok magamról jó képet csinálni soha! pedig tükörbe olyanjó:S Csak én vagyok így vele?
2009. dec. 12. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Én is.
2009. dec. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam, hogy azért nézünk ki másképp a tükörben meg a fényképeken, mert nem szimmetrikus az arcunk, és a tekintet az arc bal (de lehet, hogy pont a jobb) felére fókuszál, és ahhoz igazítja a másik arcfelet.
2009. dec. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva, képeken jobban nézek ki mint a tükörben. De egyébként is a tükör mindent fordítva mutat, tehát az sosem igazi.
2009. dec. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Én is így vagyok vele. Belenézek a tükörbe, tök szépnek látom magam, ami ritka. Gondolom, csinálok már egy képet, ha most ilyen jó formában vagyok, erre a kép meg tiszta ronda lesz. :S Nem tudom az okát, de adok egy tippet. Vakuval nem fotózzatok. Hogy miért? Csinálj egy képet magadról vakuval, meg anélkül. Na milyen?
2009. dec. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ja vakuval énis csunyább vagyok:D Amugy meg az emberek hogy látnak élőben? Úgy, mint én látom magam a tükörben, vagy úgy, mint a fényképen? Vagy teljesen máshogy?:D =SSSSSSSSS

Komolyan mondom ha ugy látnak élőben mint a fényképeken zacskót huzok a fejemre

2009. dec. 12. 16:52
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
pedig úgy látnak élőben mint a képen, mivel a tükör adja a fordított képet
2009. dec. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:OOOOOOO:|
2009. dec. 12. 17:35
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Hát nem tudom, más mit lát, de én egy csomó ismerősöm, barátom másnak látom élőben, mint a képeken. Van aki egyáltalán nem "fotogén" (amúgy nem csúnya, de szinte sose készül róla olyan fénykép, amin jól nézne ki), más ismerősöm meg a fényképen sokkal jobban mutat, mint élőben. Van olyan is, akit szinte fel se lehet ismerni a képen. Kérdezd meg egy barátodat, hogy ő olyannak lát-e, mint amilyen a fényképen vagy.
2009. dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
90%
Mennyi hülyeséget írtak, a tükör valóságosabb, mint a kép. FORDÍTOTT KÉPET AD? OLYAN MINTHA SZEMBE ÁLLNÁNAK VELED CSAK TE ÁLLSZ SZEMBE MAGADDAL XD A jobb kezed a bal a tükörben, de tulajdonképpen ugyanezt látja az aki szembe áll veled.
2015. aug. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!