Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiváncsi vagyok adtok valami...

FBen kérdése:

Kiváncsi vagyok adtok valami tanácsot?

Figyelt kérdés

Bence vagyok 12-éves én ezt komolyan gondolom na az van hogy én nagyon parázom ezektől a szellem témáktól de mégis nagyon érdekel szoval én ezek után kutatni szoktam velem előfordult hogy haverokkal bicskát dobáltunk egy elhagyatott buszmegállo falába és amikor dobtam akkor beleált és rendesen megfordult és vissza repült felém eggyik barátomnak a lábát szét is vágta szoval szabájosan vissza repült felénk azóta engem nagyon érdekelnek ezek a témák szóval itt az a kérdés hogy tudtok valami történetet tanácsot hogy, hogy keressek ezeknek utánna vagy tudtok valami jó tanácsot hogy mivel lehetne ezt komolyabban űzni

szeretek ezekkel foglalkozni szoval légyszi segítsetek



2014. jan. 14. 19:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!