Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Annyira szomoru vagyok! Ilyen...

Annyira szomoru vagyok! Ilyen bulin meg nem voltam. Adtok valami tanacsot hogy ne legyek szomoru?

Figyelt kérdés

egyreszt azert irom le ezt a kerdest mert muszaj magambol kiirni masreszt nem tudom hogy hogy reagaljak erre. elmentem ma bulizni 2 lannyal akikkel joba vagyok de inkabb csak haverok nem baratnok. az elejen tok jo volt a buli de utana jottek fiuk. mind a ket lanyt lefoglaltak a fiuk en meg csak ott altam es bamultam hogy mivan. hozzam is jottek a fiuk nem arrol van szo de mikor meglattam hogy az egyik lany szomoru azonnal rohantam hogy mi a baj

en meg 1-2 szer szoltam nekik hogy nem elvezem a bulit 1 percig velem maradtak de jottek ujra a fiuk es hat ok azonnal mentek.. en annyira rosszul ereztem magam, maganyosan pedig voltak emberek,ismerosok meg minden de azert tudjatok milyen erzes mikor a bulin egyedul vagy. es mikor szoltam hogy na megyek haza mert sz.r a buli akkor igy hat oke. es egyedul mentem haza a kis sikatoros utcakba annyira feltem es annyira szomoru voltam mert hat mar sok bulin voltam de ez borzalmas volt.. mindenki reszeg volt csak en nem mert volt eszem es tudom hol a hatar... koszonom hogy elolvastatok es ha adtok valami tanacsot annak nagyon orulnek mert most annyora rosszul vagyok de komolyan :o


2013. júl. 27. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, de mi a kérdés?
2013. júl. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kerses igazabol nincsen inkabb csak azt szeretrem volna ha kiirhatom magambol es talan hogy valaki adjon valami kis lelkesito beszedet hogy ne erezzem magam rosszul. de bocsanat ha barkit zavartam ezzel a "kerdessel".
2013. júl. 28. 00:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Te magad is írtad hogy nem barátok, csak haverok. A haveroknak meg nem kötelesség mindig veled lenni, ők jól érezték magukat, és valószínűleg pont nem érdekelte őket hogy neked milyen a buli.

Nekem is volt már ilyen buli, de aztán megtaláltam a társaságot akikkel jól érzem magam, és odafigyelnek rám, azóta nincs ilyen gondom. Neked is más emberekkel kéne szórakozni járnod :)

2013. júl. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na, én ilyenkor szoktam dacból teleportálósra inni magam. Bár én férfi vagyok. Nőknél nem tudom hogy megy ez.

A sablon dumát tudom mondani: Egyél csokit, nézd meg a kedvenc filmet, vegyél egy forró/hideg fürdőt, és... érezd jól magad! :)

2013. júl. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy-két buli, amikor egyedül maradtam. Ilyen előfordul. Hazamentem, azt csá. Paches napod volt.
2013. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!