Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet csinos, feszes...

Hogyan lehet csinos, feszes és vékony combokat "csinálni", és a derékbőségemből is leadni?

Figyelt kérdés
Ha számítanak hozzá a dolgaim is,akkor kb. 155 cm,42 kg-os vagyok.

2014. jan. 2. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én abból még akkor sem tudom kép nélkül megmondani, hogy arányos-e a tested, vagy célzottan vagy esetleg teltebb!

Minél több irányított kardio- jellegű intenzív edzés. Például biciklizés (nehezített fokozatban) futás, hasprés, húzódzkodás. Illetve a bevitt táplálékokra is figyelj!

2014. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem nagy egyáltalán,csak szeretnék még többet leadni:-) a derékbőségem pl. 68-es,az tényleg nagy,de a combom nem vészes.
2014. jan. 2. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Esélytelen.
2014. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves lehetsz, de ne aggódj, mert a lányok csípője természetes módon kiszélesedik kissé. De ezeket tudná ajánlani, esetleg, ha már 20 körüli vagy akkor javasolnám, hogy nézz be egy aerobic terembe, hátha kedvet kapsz hozzá :)
2014. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok.:) #3: Már miért lenne esélytelen?
2014. jan. 3. 10:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!