Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már a tanulás gondolatától is...

Már a tanulás gondolatától is undorodok, de akkor mi legyek?

Figyelt kérdés
Igazából most vagyok 10-edikes, és el kéne dönteni hogy mi akarok lenni. Eddig mindenből 5-ös voltam mindig, de ebben az évben valahogy nem bírok tanulni. Ha neki fogok is már egyszerűen nem bírok rá koncentrálni mer annyira nem érdekel. Alapvetően semelyik tantárgy nem izgat, úgy vagyok mindegyikkel legyen 5-ös azt kész, mit érdekel engem. Zenélni szeretek (gitározok) és érdekel is, de zenéből nem lehet megélni. Tanács?
2009. nov. 22. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
én azt gondolom hogy meg lehet élni zenéből,de csak akkor ha te vagy a legjobb(legalább is ha nagyon jó vagy).
2009. nov. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is 10.-es vagyok. Évek óta nem tanulok pedig jó tanuló voltam. Nagyon le vagyok eresztve, de most megemberelem magam mert kitaláltam és 100%ig biztos vagyok benne hogy bűnügyi rendőrségnél akarok dolgozni. Szóval RTF a célom és ez most inspirál.

2 éve basszusgitározom de hamar beleuntam, már nem is nagyon veszem elő. Inkább csak hallgatom a kemény rock-ot.

Először találj ki valamit hogy legyen inspirációd és utána minden jobb lesz. A zenélés nem életcél. Ma már minden paraszt "sztár" lesz... És mennyi ideig? Fél évig?... Erre ne alapozd a jövődet.


16/L

2009. nov. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sexylady ***** válasza:
Én is 10.es vagyok, csomó időt tanulással töltök, de semmi haszna:S Szóval már engem sem érdekel, mert az a kettes, amire két órát tanulok, ugyan olyan kettes, mint amikor bele sem nézek a könyvbe:s Örülj neki inkább hogy tanulás nélkül is ötös tudsz lenni.
2009. nov. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sexylady ***** válasza:
Jaa amúgy én is próbálgatok zenélni, nemrég kezdtem.. És kemény rock 4ever<33
2009. nov. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem is akarom a zenére alapozni a jövőmet, mert abból nem lehet megélni xD. Csak épp ez a gond, hogy nemtudom mi legyek, nincs inspirációm, ezért semmi értelmét nem látom a tanulásnak.
2009. nov. 22. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!