Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanulás? Sürgős!

Tanulás? Sürgős!

Figyelt kérdés
AZ hogy ha mondjuk a általános suliba 3as vagyok akkor végezhetek olyan munkát ami keres 300 000ft?Nem mind1 hogy 3 as vagy 5 ös vagyok általánosba?Ha 5 ös vagyok több az esély hogy többet fogok keresni?PlS válaszoljatok!!!Olyan irjon aki biztosra tudja ezt régen tudom hogy nem sázmitott hoyg hányas voltál de most számít?
2011. nov. 21. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha 5 vagy több az esélyed van,ha csak 3mas vagy tanulj jobban
2011. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az, hogy általános iskolában hányast kapsz, a kutyát nem érdekli. 300000-et meg kb soha nem fogsz keresni, mert ennek a felét le kell adóznod, és ahhoz igen korruptnak és s.ggnyalónak kell lenned hogy oda juss ahol ennyit keresel, vagy csak igen hosszas meló után, hogy a beledet is kidolgozod.

amúgy meg, majd az számít milyenre érettségizel. az meg még k.va messze van :) azt hogy milyen suliban, (ma még) nem nézik. a lényeg, hogy az egyetemi felvételikor legyen nyelvvizsgád, meg amikre külön pontot lehet kapni. de miért nem anyádékat kérdezed? amúgy meg, amire te odajutsz, lehet hogy addigra még 5x változik az egész rendszer. na meg hogy egyáltalán milyen szakot végzel, mennyire kell az a munkaerő épp. lehet hogy amire elvégzed amit most kinézel, lehet addigra már nem lesz egyáltalán keresett. persze legyenek álmaid, de hülyeség még ezen gondolkodnod, a szüleidnek is lehetne annyi esze hogy ennyi idősen ilyen tudással nem enged netközelbe, de legalábbis gyk-ra biztos ne... szóval egyenlőre tanulj, és érettségire gyüjtögesd a pluszpontokat, amik majd akkor aktuálisak lesznek. ennyi

2011. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja és a helyesírást még gyakorold, mert ha írni sem tudsz, ne vágyj nagy dolgokra :S :D
2011. nov. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó köszi de amúgy tiszta 5-ös tanuló vagyok de mindíg tanulok amikor csak lehet.De az is számit hogy hány oklevelem van?És miért ne kereshetnék 300 000 ft-t?Szerintem van pár ember aki annyit keress,mondjuk ha ügyvéd vagyok simán...De azért köszi!
2011. nov. 21. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyira aranyos ez ez a kérdés, úgyhogy most válaszolok neked rá :) Kitűnő tanuló vagy, ez elég ahhoz, hogy növelje az önbizalmad. Ha ez megvan és hiszel a tanulásban, világot lehet megváltani a megszerzett tudással. A politikai húzásokkal ne foglalkozz, mert követhetetlen. Előbb-utóbb rájössz, hogy mi szeretnél lenni és az nagy dolog, mert azon el tudsz indulni és fejlesztheted magad. 300.000,- ruppóhoz szükség lesz még, hogy a másik ember észrevegyen, hogy azt mondhassák "Eeez igen!!" Itt pedig nem az X-Vektorra és a többi csinált médiahúzásra gondolok. Kb. ennyi. :D
2011. nov. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az általános iskola csak arra van, hogy egy alap tudásod legyen. Mindössze annyit befolyásol a jövődben, hogy melyik középiskolába vesznek fel.

Magyarországon leginkább csak a magas végzettségűek tudnak rendesebben keresni.

2011. nov. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!