Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szar az élet?

Miért szar az élet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 10:06
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Az előző vok!ugyértem aki azt írta h neki is stb....
2010. ápr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Azért szar az élet, mert szarul állsz hozzáá... erre még nem gondoltál?
2010. jún. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nekem nemXD
2010. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
1x-1x énis úgy gondolom h szar de ha tudsz akkor tegyél ellene és nem lesz az :D
2010. szept. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

A saját véleményem szerintem azért az,mert:

Igazságtalan, minden létező dolog benne unható,egyre sivárabbá váló,és tulnyomó részt akadályokkal teli,ami elviselhetetlen módon megkeseríti,és szinte élvezhetetlenné teszi azt az alig 10% nyi jót ami ha!esetleg van is benne. Én nem lelem örömöm semmiben,nekem 25 évesen nem jött be az élet,és már igencsak unom.Amit akartam elértem,ami számomra fontos volt, tovább meg már nincs ambícióm.

2010. szept. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

"Egyesek szerint a pohár félig üres, mások véleménye szerint félig teli, szerintem viszont tele van szarral."

Egyébként nekem nem (csak) a rendszerrel és a társadalommal van a bajom, hanem az egész élettel, úgy alapjába véve. Mert unalmas, értelmetlen, és képtelen vagyok feltalálni magamat. Csak úgy bolyongok a nagy semmibn, céltalanul, csupán 1-2 rokonlélek van, aki elviselhetőbbé teszi ezt az egészet számomra. Lehet, hogy a keserű múlt miatt gondolkozom így, de ez van.

2010. okt. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

Mert ez isten büntetése,ugyancsak ha az a régi OSTOBA NŐ nem harap bele abba a kib@szott almába akkor az emberek is a mennyben élnének.

De át a beszélő kígyónak csak egy NŐ dölhet be...

2010. nov. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Én már fél éve pozítívan próbálok hozzáállni, minden reggel úgy kelek fel, hogy jaj de jó lesz, stb... Egy nagy szart! Egyre rosszabb... Akkor mégis hogy álljak hozzá ha a pozítív gondolkodás sem segít?
2011. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

2010-11-01 12:23

Ha a férfiak (Ádám) olyan okosak, miért dőltek/dőlnek be egy OSTOBA NŐnek (Éva)? Na jó, sz*rok bele, nem fogok még veled is erről vitatkozni. Aki a Bibliára alapoz, az hülye. Téged minősít, hogy ezzel jösz.

2011. máj. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!