Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít hogy sok...

Titeket nem idegesít hogy sok tizenéves csitri arról nyávog hogy milyen szar az élet és meg akarnak halni?

Figyelt kérdés

Mert engem rohadtul.


Ők pofáznak hogy "Jajj de szar nekem öngyilkos leszek" amikor ott a sok árva és fogyatékos gyerek.



Mindegyikük csak egy semmire kellő tizenéves divatmajmocska "emogirl" akik csak arról tudnak beszélni hogy míly módon vágták fel az ereiket,és hogy legutóbb milyen öngyilkossági kísérletet hajtottak végre.


Persze semelyikük sem gondolja komolyan hogy meg akarnak halni mert féltik a tyúkszaros életüket,csak sajnáltatják magukat a semmiért.


Már jó dolgukban nem tudnak mit csinálni..:/


Bezzeg azok az emberek akik rákosak,halálos betegek,tudnak küzdeni,de Ők csak így simán el tudnák dobni maguktól az éltet.


Ne haragudjatok a kisregényért de nagyon felb.sztam az agyamat ezen.


Nektek mi a véleményetek?


13/l


2010. okt. 29. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Leszarom őket. Engem csak boldoggá tesz a tudat, hogy nem vagyok olyan mint ők.
2010. okt. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hát már majdnem annyira idegesítenek mint a "titeket nem idegesít a sok ilyenolyan kérdező?" típusú kérdés.

emberek... nem ismeritek azt a fogalmat hogy le-sza-rom?! :D

2010. okt. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Baromira!
2010. okt. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Egy súlyos depressziós ember ugyanúgy halálos beteg, mint egy rákos. Csak Magyarországon sokan még ilyen "kitalált betegségnek" hiszik a depressziót.
2010. okt. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
79%
nem mindegyik emogirl ..ahogy te irod vannak akik télleg össze omlottak vagy csak túl érzelmesek akikkel történik wmi szar dolog és egyből meg akar halni azzal télleg kicsi baj van aki azután akar meghalni hogy sokat tett érte hogy jobb legyen annak segíteni kell de mindenkinek kell segíteni aki rászorul nem egyből utálom őket.
2010. okt. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen ha valaki valóban depressziós azt megértem.De ezek az emberek nem azok!

Vajon miért lennének?Azért mert apuci nem veszi meg a DC cipit vagy mi?

2010. okt. 29. 13:20
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen utolsó jól mondod aki RÁSZORUL.
2010. okt. 29. 13:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha valaki meg akar halni, ha valaki vagdossa magát, teljesen mindegy, hogy elkényeztetett, vagy nem, az nem egy egészséges ember! Kezelésre szorul!


Miért, szerinted ha azért, mert nem veszik meg nekik a cipőt a szüleik valaki felvágja a csuklóját, az teljesen egészséges? Azzal minden rendben van? Nem... annak is van valami oka, hogy egy ilyen apróság képes átlendíteni a határon.

2010. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is vágom magam..Hogy miért?Mert érzékenyebb vagyok,törékenyebb és a szüleim le se szarnak.És én nem a szüleimtől kapok ruhákat vagy pénzt..Neeeeem!Én magamnak kaparom össze.Amúgy néha átlehetne gondolni a kérdést.Ha van ilyen gyerek,akkor kezelésre szorul.Csak úgy hobbiból nem vágja valaki az ereit és nem sír.Van valami oka amiért ezt teszi ha éppen nem kapta meg a DC cipőjét...Csak jobban bele kéne látni a dolgokba.Első sorban nem elhordani a HÁTA mögött,ha nem oda menni(még ha nem is ismered)és megkérdezni pl.egy ismeretlentől . : "Szia!Bocsi hallottam hogy előbb azt mondtad vágtad az ereidet mert az x márkájú cipőt nem kaptad meg.Mond ez mire jó,mi az oka?!" Én már csináltam ezt ( budapesti vagyok!). Nem küldtek vissza anyámba sőt,még örültek is a támogatásnak.ÉS így még barátokat is szerezhetsz,és talán meg értenéd hogy miért ilyen valaki.Sok szerencsét!


13/L

2010. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

15:30 vagyok.

Amúgy én nem azzal a kérdéssel mentem oda XY-hoz .. Attól függ mit hallasz :) De tudom most majd jönnek a leszólások,hurrogások hogy nem lehet oda menni csak úgy minden emberhez..Szerintem meg lehet..:)) Ha elég bátor vagy hozzá és tényleg érdekelnek az emberek akkor van pofád oda menni és nem csak röhögni rajta.Ennyi a véleményem.


13/L

2010. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!