Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít hogy sok...

Titeket nem idegesít hogy sok tizenéves csitri arról nyávog hogy milyen szar az élet és meg akarnak halni?

Figyelt kérdés

Mert engem rohadtul.


Ők pofáznak hogy "Jajj de szar nekem öngyilkos leszek" amikor ott a sok árva és fogyatékos gyerek.



Mindegyikük csak egy semmire kellő tizenéves divatmajmocska "emogirl" akik csak arról tudnak beszélni hogy míly módon vágták fel az ereiket,és hogy legutóbb milyen öngyilkossági kísérletet hajtottak végre.


Persze semelyikük sem gondolja komolyan hogy meg akarnak halni mert féltik a tyúkszaros életüket,csak sajnáltatják magukat a semmiért.


Már jó dolgukban nem tudnak mit csinálni..:/


Bezzeg azok az emberek akik rákosak,halálos betegek,tudnak küzdeni,de Ők csak így simán el tudnák dobni maguktól az éltet.


Ne haragudjatok a kisregényért de nagyon felb.sztam az agyamat ezen.


Nektek mi a véleményetek?


13/l


2010. okt. 29. 13:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Kösz mindekinek a válaszokat!
2010. okt. 29. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!