Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen szar az élet?...

Miért ilyen szar az élet? ELEGEM VAN MÁR!

Figyelt kérdés

Nagyon rossz kedvem van,annak ellenére,hogy végre nyár és nyári szünet van,amit egész évben vártam.Nagyon fáradt vagyok egész nap,pedig alszom 9-10 órát,nincs kedvem semmihez,nagyon türelmetlen vagyok,nyűgös és mindenkit megbántok.Rondának és kövérnek érzem magam,nincs értelem az életemnek,eddig se csináltam sok minden jót.Nincsenek igaz barátaim,csak egy pár olyan,akikkel elvagyok,de semmi több.Soha nem volt még barátom,nem csókoloztam,nem járok buliba,sőt szinte sehova,egész nyarakat itthon gubbasztva töltöttem,de idén megfogadtam,hogy minden más lesz.És most megint ugyanott tartok.utálom magam,egy szerencsétlen csődtömeg vagyok,aki folyton csak nyavalyog.Semminek nem tudok örülni.Egészségügyileg se vagyok teljesen jól,olyan mintha egy mázsás kő nehezedne rám,ráadásul szerelmes is lettem.ELEGEM VAAAAN!!:((

16/L


2010. jún. 15. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Basszus...mintha ikertesók lennénk.szinte majdnem énis így érzek.... :(

15/F

2010. jún. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha gondolod írj privit,és beszélgethetünk :)

fel a fejjel!

2010. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jaja mintha ezt a kérdést én tettem volna föl :O
2010. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jaj te lány, a legnagyobb bajod hogy szerelembe estél. Ilyenkor az ember azt sem tudja mit akar. Érzelmi hullámzásod van most emiatt. Ne legyen eleged élvezd ki a boldog időt és örülj a nyárnak.
2010. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértelek!Én is ilyen vagyok,csak egy évvel fiatalabb:)

Eddig egy igazi barátnőm volt,a nyarakat vele töltöttem.Amikor ők nyaraltak én itthon ültem a gép előtt...persze volt még néhány haver,akikkel 1-2x összefuttam,de semmi több.Elhatároztam,hogy idén minden más lesz,pénzt is gyűjtöttem,hogy legyen a nyárra,amit persze aztán elköltött,mert kellett pár nyári cucc:D

Nekem sem volt barátom és nem is csókolóztam még.Nem is szeretek erről beszélgetni,mert amilyenek az osztálytársaim tudom,hogy cikiznének miatta.Na igen,az osztálytársak.Nagyon jó fejet és azt hittem,hogy már van több nagyon jó barátom...de sokan kihasználták a segítőkészségemet,ami r*hadtul sz*rul esik/esett és ezért nem fogok többet segíteni azoknak (nem hiszem,hogy azok után,amennyit segítettem nekik a tanulásban,hogy ne bukjanak azt érdemlem,hogy aljas pletykákat indítanak rólam).Úgyhogy most évvége felé kiderült ki is az igazi barát.3-an maradtak úgy igazából mellettem,akiket nagyon szeretek:)

Szóval,így megint nehézkes lesz a kimozdulás a nyáron,de megteszem,mert ezt már nem bírom tovább!

Hívott egy osztálytársam strandra és el is megyek holnap,mert bár vele annyira nagyon nem vagyunk jóban elmegyek,mert a legjobb barátnőm is jön,meg egy volt osztálytársam.Meg ott hátha tudok madj ismerkedni.Azt hiszem ezzel most megtettem az első lépést:)

Nagyon nehéz volt megtenni,mert kövérnek érzem magam,bár a barátaim,osztálytársaim azt mondják,hogy pont jó az alakom,én nem így érzem.


Szóval ebből az egészből azt akarom kihozni,hogy én megértelek,tudom,milyen sz*r ez az érzés,de nem szabad,hogy ez az érzés győzzön.Erőssebbek vagyunk mi ennél és túl tudunk lépni rajta,csak akarni kell,nagyon-nagyon akarni!

Nehéz lesz,de hogy megváltozz ki kell mozdulnod.Menj el egyedül is sétálni,nincs abban semmi rossz.Fagyizz,nézz szét a plázába,hátha találkozol közben szimpatikus fiatalokkal:) Ha pedig találkozol ilyenekkel ne félj odamenni hozzájuk,nem harapnak (remélhetőleg:D).Kérdezzd meg,hogy lenne-e kedvük megismerni Téged stb.

Valóban kövér vagy,vagy csak Te érzed így?Én 161/57 vagyok és fogyni akarok pár kg-t.Egyébként tonázz otthon,járj el futni,biciklizni,sétálni,egyél sok gyümölcsöt-zöldséget-fehér húst.Kerüld a zsíros ételeket,rágcsálnivalókat és cukros üdítőket.Így fogysz egy pár kg-t és talán jobban érzed majd magad a bőrödben.

Miért érzed magad rondának?Mi nem tetszik?Lehet,hogy egy új frizura is sokat dobna rajtad,vagy más milyen ruhák (pl. sportos helyett nőies,csinos).

Tarts szépségnapot.Ülj be egy kád vízbe,lazíts egy kicsit.Radírozd le a tested és az arcod,testápolóval kend be magad,az arcodra tehetsz pakolást.Esetleg gőzöld ki,az jót tesz a pattanásos,mitteszeres bőrnek.Kend be az arcodat is és közbe hallgasd a kedvenc zenéidet!

Így talán jobban érzed magad a bőrödben és könnyebben kimozdulsz!


Először fogadd el önmagadd!Ami ellen tehetsz,az ellen tegyél is,ami ellen pedig nem lehet,azt fogadd el:)

Remélem tudtam segíteni!

15/L

2010. jún. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Ha gondolod írj privit,beszélgethetünk:)

2010. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem is írhat nyugodtan bárki pivit szivesen beszélgetek:)

14/L

2010. jún. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Hát akkor tessék azokat a priviket megírni szépen és akkor legalább a barát/barátnő kérdést kipipálhatod! :) A többi problémád megoldásában pedig biztos, hogy fognak segíteni, ha más nem, kirángatnak a szobád magányából és az már 1 lépés a változás útján! :D Tedd meg! (16 évesen mindenkit elkap az "utálok élni és különben is minek" érzés. Majd elmúlik). :)

110/L :D

2010. jún. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy B-vitamin komplexet betesztelnék. Meg persze elkezdeném csinálni, amit gondolok, hogy csinálni kéne, mert csak azután meg magától, addig meg képtelenség :D
2010. jún. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

mintha én lennék :((

15/f

2016. jún. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!