Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Legalizálnád a füvescigit?...

Legalizálnád a füvescigit? Indokolj légyszi!

Figyelt kérdés

Nem olyan indokokat várok, hogy "mert vicces", "mert jó", stb...

Inkább olyat, hogy:Nem láttam még verekedő, össze-vissza hányó betépett embert, de verekedő, össze-vissza hányó részeg embert már mindenki látott szerintem.


2009. okt. 22. 16:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

újra én év nagyok, félig tudtam csak válaszolni, mert közbejött a segítség :D

1 duci dicséretre méltó pakk! :D:XD XD XD

szóval már elég kellemes a szint :D haverom épp cigit teker még lesz 4 cigi .

ez összességében másfél g 3000ért középosztály beli cucc :D

szóval újra neki futok én is :D .

.

.

cigiszünet: 0.25g fű+0.5g kék bond dohány Blue szmokingba tekerve kék viceroyos tippel

.

.


Válasz IGEN -végre egy nekem való kérdés :D és...

IGEN- én legalizálnám a füvet. indokoljam is ? OKÉ :)

(még az elején megjegyezném, hogy most épp a pakkra várok, amit hoz lassan a segítő ember "díler")

1. ha elmegy melletted egy betépett ember az utcán azt te észre sem veszed. vagyis nem zavar senkit

2. ezt terjeszteni kell mivel mindenki átérzi tőle a filinget és nem jobb mosolygós emberekkel találkozni, mint a távol keleten vagy valamelyik kis Polinéziai szigeten? :D

3. Egy betépett ember 2szer is meggondolja mit csinál pl: biztos nem rabolna ki senkit ami egy részeg emberröl nem mondható el és ha legális lenne akkor többen szívnának és mindenki sokkal nyugodtabb lenne és talán nem történne annyi hülyeség

4. Pénzt jelentene az országnak ami válság idején lehet jól jönne

5. Fájdalom csillapító hatása is van tehát gyógyszerként is alkalmazható(van ahol használják is gyógyszerként), álmatlanság ellen és anoreksziára is alkalmazható hiszen megjön az ember étvágya tőle :)(Az aszpirin feltalálásáig legálisan használhatták bárhol a világon)

5. Munka lehetőséget teremtene(turizmus beindulna, ami több munkát jelentene)

De most miért illegális szerintem terjeszteni kellene, ingyen osztogatni és a városok főterein üvegházakban termelni, hogy mindenki könnyedén hozzáférhessen, és ne feszüljenek annyit az emberek és mindenki, aki csak akar lazulhasson nyugodtan és békességben, nem pedig bujkálva az éjszaka leple alatt mint a vámpírok, akik vér helyett füvet szívnak

Nah következik a 3. cigi :D XD remélem azért lesz aki egyetért velem :) na helooooooo

2009. okt. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Újra én :D 3. cigi:0.25g fű+0.5g kék bond dohány Blue szmokingba tekerve kék viceroyos tippel + szigetelő szalaggal megerősített tip
2009. okt. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

rengeteg pénzt hozna az államnak.

amúgy meg, nem azért illegális, mert féltenek minket a rossztól, mert akkor a pia is meg a cigi is egyértelműen illegális lenne, a csőlátás meg a korlátolt gondolkodás miatt illegális.


az egyik legjobb tanuló vagyok az évfolyamban, és már kb. 6 éve szívok, szóval akit ezek után zavar, az bőnyállal nyalogassa az izzadt heregolyóimat.

2009. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Engem meggyőztél!:)

Erre kéne valójában alapozni az új magyar gazdasági mechanizmust , no meg az egészségügyi reformot.

Bárcsak mindenki olyen okos lenne, mint te!

Remélem, nem talál süket fülekre az elképzelésed odafönn!

2009. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem...én láttam füvezni az egyik ismerősöm, szörnyű volt így látni...az alkoholfogyasztást is szabályoznám!
2009. okt. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Előzőnek! mekkora egy gyökér vagy, hogy így foglalod a helyet :D

igen legalizálnám.

1850-1937-ig az amerikai gyógyszerkönyv a cannabist elsődleges orvosságként sorolta fel több mint száz különféle betegségre vagy kóros állapotra. Aztán, amikor a hatvanas években az amerikai fiatalok milliói szívtak lázadásuk jeleként füves cigarettát, és újra fellángoltak a kenderviták, amerikai tudósok, orvosok hada mutatott fel pozitív eredményeket a marihuána fogyasztásáról. A kutatásaik ugyanis azt bizonyították: a cannabis alkalmas lehet az asztma, a zöld hályog, a kemoterápiás eredetű hányinger, az anorexia, a daganatos betegségek és az epilepszia, a Parkinson-kór, a szklerózis multiplex, izomsorvadás, migrén gyógyítására..."

mindez benne van jack herer könyvében, ami lényegében arról szól, hogy hogy menthetné meg a világot a fű. gondolom a füves szubkultúra ezért nevezett el róla egy újfajta keresztezésű kender növényt


kérdező! nem kommentálnál? te legalizálnád?

2009. okt. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Igazad van, most én jövök! Én is legalizálnám, mivel nem lenne ennyi agresszió, és sokkal többen lennének jókedvűek, pl milyen jól jönne egy rohadt stresszes napon, amikor felcsesz a főnök, vagy esetleg tanárok, és elpippantani egyet, hogy ellazulj, persze korlátokkal, pl 16 éven aluliaknak tilos, egyszerre tilos sokat vásárolni, stb...

Na meg amit már többen mondtak, sok betegségre gyógyír.

2009. okt. 23. 17:33
 18/20 anonim válasza:

na figgyuzzatok nálunk egy 3éves gyerek is könnyyen hozzájuthat akármien droghoz az uccán szóval ez nem akadáj)


és ha zárjegyet tennánek a fűre mint a cigi akkor az állam is pénzhez jutna és nem lenne annyi ember börtönben



szerintem jó lenne

2010. máj. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Nem, mert még azt is megadóztatnák és még drágább lenne. :D
2011. jan. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Igen. A következő cikk indokolja a válaszomat.

Okosodjatok!

[link]


F/31

2012. aug. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!