Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Legalizálnád a füvescigit?...

Legalizálnád a füvescigit? Indokolj légyszi!

Figyelt kérdés

Nem olyan indokokat várok, hogy "mert vicces", "mert jó", stb...

Inkább olyat, hogy:Nem láttam még verekedő, össze-vissza hányó betépett embert, de verekedő, össze-vissza hányó részeg embert már mindenki látott szerintem.


2009. okt. 22. 16:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem, mert így is tele van az ország buta alkoholistákkal és dohányosokkal. Ha még ez is szabadon beszerezhető lenne nem tudom hova fajulna az ország, de nem is akarom megtudni.
2009. okt. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Mert sokkal károsabba sima cigi, mert abbol napi egy dobozzal elszív az ember. Rengeteg nikotin és még sok más káros anyagot tartalmaz. Füves cigit meg ha valaki normálisan használja, heti 1x, vagy havonta 1x -2x. Kevésbé káros, mint az alkohol meg a cigi.

Ennyi jutott hirtelen eszembe.

2009. okt. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Persze legyen legális....

pl: így se elég a sok részeg, ai autóba ül, szívjon füvet, az úgy király. vagy.... nem elég, hogy a sok kis pisis 14-15 éves gyerek azzal menűzik, hogy szívja a bagót, menőzzön azzal is, hogy "Vicces cigit" szív. nem lenne tényleg jó dolog? Netalántán a hernyót nem kéne legalizálni?

2009. okt. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

A hernyóhoz nem sok köze van a füves ciginek.

Kezdjük ott, még nem hallott senki arról, hogy valaki meghalt volna a füves cigitől, alkoholtól annál inkább.

2009. okt. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
én legalizálnám :) most akkor a hollandok se csak heccből legalizálták! Mellesleg ha az alkohol legális ami sokkal undorítóbb állapotot idéz elő, akkor a füvet miért ne lehetne legálisan szívni?! Na de mindegy... igy is ugyis lesznek akik szivnak ezen már nem múlik :D
2009. okt. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én ilyen alapon inkább a rendes cigit tenném illegálissá. Minek ez a sok képmutatás, Amcsiban is már évtizedek óta nyomatják az egészségkultusz, azt nálunk vannak a legnagyobb, leggazdagabb dohánygyárak, külföldre exportálják a s.zart, vagy ez hogyanisvan?
2009. okt. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Újra nekifutok:

Én ilyen alapon inkább a rendes cigit tenném illegálissá. Minek ez a sok képmutatás, Amcsiban is már évtizedek óta nyomatják az egészségkultuszt, mégis náluk vannak a legnagyobb, leggazdagabb dohánygyárak, külföldre exportálják a s.zart, vagy ez hogyanisvan?

2009. okt. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

IGEN -végre egy nekem való kérdés :D és...

IGEN- én legalizálnám a füvet. indokoljam is ? OKÉ :)

(még az elején megjegyezném, hogy most épp a pakkra várok, amit ho lassan a segítő ember "diler")

1. ha elmegy melleted egy betépett ember az utcán azt te észre sem veszed. vagyis nem zavar senkit

2.

.... épp csörgött a telefonom, és mennem kell, mert 15 perc mulva megérkezik az alufóliába csavart eufólia

majd ha betéptem utánna válaszolok , ez nagyon jó lessz :D

kinek ártokj egy kis lazítással:D

2009. okt. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
valaki írta hogy az alkoholt mért nem tiltják be. Mondjuk mert pl. a bor a kultúránk része? Nekem a füves cigivel egyébként semmi bajom. Ha senkinek nem árt (magán kívül) akkor ki bánja? Csinálja.
2009. okt. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
2009. okt. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!