Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg akarok változni. Hogyan?

Meg akarok változni. Hogyan?

Figyelt kérdés

21 éves fiú létemre még mindig nem volt barátnőm. Kezdek elhízni, régebben sportoltam, ma már csak sorozatokat nézek és kockulok. Van sok jó haverom/barátom, nem vagyok antiszociális, de a lányokkal mégis nehezen tudok szót érteni, megszólítani őket meg nem is nagyon merem. Szinte nem is beszélek lányokkal... Már apám is kérdezget, hogy mikor lesz mér barátnőm, és ez annyira kínos. Az is baj, hogy a legjobb barátaim kb. ugyanilyenek mint én.

Min változtassak? Honnan merítsek önbizalmat? Hogy hagyjak fel a rossz szokásaimmal? Hova menjek ismerkedni? Köszönöm előre is a válaszokat.



2013. júl. 22. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy az első néhány kudarc után, nem szabad a pincébe száműznöd magad! Neked abba mostantól kell belejönnöd, amiben mások esetleg óvodás koruk óta a legtermészetesebben benne vannak. Parkban, strandokon, rendezvényeken, kulturális összejöveteleken, kirándulásokon, bárhol.
2013. júl. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nézz szét itt rengeteg önfejlesztő írás van amik nem csak csajozásban segítenek

[link]

2013. júl. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!