Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a rockerekről?

Mi a véleményed a rockerekről?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 14:20
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:
és tudjátok mit nem értek? hogy minden rockert egy kalap alá vesztek... nem vagyok se rasszista, se lopós, se semmi de azért minden rocker ugyanolyan....
2014. jan. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 Diamonocska válasza:
A mai világban vannak különféle emberek,jók és rosszak egyaránt.Az hogy most melyik ember milyen stílust szeret az nagyon sok tényezőtől is függhet.Szerintem attól,hogy valaki fekete cuccokba jár,állandóan a koncerteken ugrál,imádja a rock és metál zenét,lázad,és megtalálta önmagát ebben a stílusban,azt nem kell elítélni.Ha valaki a discot szereti,szeresse azt,aki meg mást szeret az meg hagyja a discosokat békén.Ez egy példa volt,mert én egyébként rocker vagyok.Még általános sulis lány.Nem csak az rocker aki acélbetétes csukát hord egyébként..mindenki azt hord amit akar.Az viszont már nem mindegy hogy mennyire ápolt.Nem vagyok csúnya sem...és az hogy büdös!? Hát istenem,mindenki ember,megvan engedve hogy büdösek legyünk.Ha valaki rocker nem feltétlen zárkózott, akivel nehéz barátkozni.Én hiába vagyok rocker,nem vagyok egy beolvadós tipus.Vannak barátaim,és sokat röhögök.Attól vagyok egyéniség hogy kitűnök a környezetemből a rockerségemmel.Szerintem nem kell itélkezni.(Slash is hordott Led Zeppelin-es pólót)
2014. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!