Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a rockerekről?

Mi a véleményed a rockerekről?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 14:20
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Én se vagyok teljesen olyan ruházatban mint egy rocker :) De a szívem mindig is a rocké és a metálé :)
2010. ápr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

én is rocker vagyok, már 6 éve! akkor büdös is lettem hirtelen? na ne mááár. szerintem jól néznek ki, és nekik legalább van egy életérzés az öltözködésükben :)


21/lány voltam :D

2010. jún. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

2009-12-16 13:06-nak írom:

akkora kamu amit írtál.. az én párom is rocker és nagyon helyes pasi.. (L) sokan buknak rá. ja és ő 34 éves és 11 éves kora óta rocker, szóval hülyeséget beszélsz..meg nagyon sok barátja is van, és még a szüleim is elfogadták, mert kedves és tiszta és rendes dolgos ember.. szeretik is őt a családban! jah, am én is rocker vagyok.. 21/lány

2010. jún. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
A gond az, hogy a rockert összetévesztik a punkkal. Volt, hogy egy tarajos mondták, hogy rocker, aki punks not dead pólót viselt. Ismerek punkokat. Azoknak aztán van bukéjuk. A rockerek igényesebbek, rendesebbek ennél.
2010. jún. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim válasza:
100%

omg mennyi gyökér van ezen az oldalon xD

büdösek a rockerek, meg hogy rondák... -.-'

énis rocker vagyok, és nemvok se büdös se ronda, meg a haverjaimse, és így rockerként nagyon jól érzem magam, örülök hogy nemvagyok olyan diszkós köcsög akik csak kritizálnak =D

2010. jún. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
39%

Na de akkora diszkós miért köcsög :D?

Amugy leszarom mind a 2t szerintem 1ik se jo a rock meg főleg undorító ha valaki túlzásba viszi sötét cuccokba jár meg ienek...

2010. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim válasza:
100%

Rocker csaj vagyok azon belül meg inkább metálos, és nem vagyok se ronda, se büdös, ez csak egy gyökér tévhite a magukat "normálisnak tartó" embereknek!!!

Nem értem miért kell valakit ba..tatni, azért mert rocker!!!

Embere válogatja, ki ilyen, ki olyan, de nem kell ezt egy stílushoz sem kötni!!!!

"AMÍG A FÖLD KEREK MINDIG LESZNEK ROCKEREK!!!"

2010. jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

Tépett lelkű, tépett szárnyú madarak:(

A primitív hozzászólóknak üzenem, hogy se ronda, se büdös nem vagyok és ki se nőttem belőle.

29L

2010. jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
20%
Suliba általában azok a rockerek akik esélytelenebbek a dagik a csúnyák meg a szegények pl 1 népszerű srác vagy csaj az sose rocker...Még a tinifilmekbe is megnézed a rocker megjelenésűek a lámák általában akik elvannak magukba nem nevetgélnek hanem állandoan feketébe járnak mint a zombik meg üvöltenek mint az idegbetegek nálunk ezé nem szeereretik őket
2010. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
nem vagyok szegény... közismert vagyok és rocker vagyok... büdös általánosító aljas alak az utolsó
2010. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!