Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a rockerekről?

Mi a véleményed a rockerekről?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 14:20
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:
100%

Nem értem a rockerekről egyből azt gondolja mindenki hogy lopja az anyukájától a pénzt hogy legyen mit hétvégén hányni egy olyan rockert nem ismerek aki lopná a pénzt

DE ő megdolgozik érte jéééééé aztaa

Kicsit sok a téves eszme a rockerekről nem?

Aki nem volt még rocker ne szóljon bele!

2010. júl. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Nos, életem szerelme rocker. 27éves, gitáros fiú. Minden 7végén fellép..de! sosem éreztem büdösnek, sosem láttam még ápolatlannak a leghosszabb koncert után sem. Gyönyörű,hosszú haja van, ami bizony az enyémnél is jobban karban van tartva. Ráadásul nem egy iq mínusz a srác- gépész mérnök. Szóval én jó véleménnyel vagyok a rockerekről :)
2010. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
8%
persze vannak kivételek de legtöbb ilyen ez van ennyi...
2010. szept. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Valamiért én még olyan rockert nem láttam,aki ne lett volna a kütyük mániása, ezek mindig nagy számítógép zsenik,nagy műszaki szakértelemmel agyaló emberkék. Ezen kívül nem vesznek vérkomolyan semmit a zenén meg a szerelmen kívül. Túl sokat piálnak,és árad a cigifüstszag róluk,ami szeirntem nem szerencsés túlzottan.Van számos igényes is köztük. Beszélgetni kimondottan jó velük, közlékenyek,barátságosak,és zenekaros dolgokrol marha sokáig el lehet velük dumálni. Én sportman vagyok,sportos stílussal csak azér irom ,hogy kivülálló vagyok a rock stílusból,habár zeneileg félig a metal, félig meg az elektro zene ami bejön,de sosem zenehallgatás szerint választok öltözködési stílust,hanem az életstílusomnak megfelelően. ROkkerek gyakran követik kedvenc zenészeik öltözködési stílusát. Túl uniformizáltak szerintem,kevés kinézetre az egyedi köztük, sokan nyomulnak a reklámtábla emberke pulcsiban,amin egy nagynagy képen a kedvenc bandájuk albumát reklámozzák. nekem a zenekaros pulcsik és pólók nem tetszenek,szerintem nem egyéniséget tükröz,csak átlagosságot. Jobb egy normális fekete felső,valami egyedi, ilyet keveset látni Rokkereken. De biztos van kivétel. A túl bozontos ha nekem nem tul szimpatikus,én teljesen kopaszra nyírom magam,de izlés dolga,ki mit tart megfelelőnek. Vannak rokkerek,akik már kinézetük alapján is kiközösítik a más zenei irányzatnak öltözött emberkéket, zenei rasszizmus,de ez más stílusokba tartozóknál szeirntem hatványozottabban igaz.És egyben értelmetlennek is tartom. Röviden ennyi kb.
2010. szept. 19. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
0%
Utolsonak igaza van csak annyiban nem hogy barátságosak...Nagyon nem barátságosak első sorban mert rasszisták 1 része és aki nem olyan mint ők azokkal nem barátkoznak.Nekem egyébként nincs rocker barátom csak aki rockot halgat de normálisan néz hétköznapian még a divatot is követi valamennyire nincs nagy bozontos haja se semmi.Na az ilyenek barátságosak de a csurkás bakancsos terepjáros nadrágúak azok általában nagy parasztok tapasztaltam is!
2010. szept. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 Blondie3 válasza:
100%
Rendkívül stílustalan és maradi felfogás az,hogy a rockerség egyenlő az erőszakkal és egyéb gonosz erőkkel. Valaki tisztálkodási szokása sem a hovatartozásától függ:P Támadják a jól szituált,stílusos embereket? Hát,nem tudom... szerintem pont a rockereknek van önálló stílusuk,nem pedig tipikus divathajkurászók,akik állandóan idomulnak az épp porondon lévő márkához. A rockerség persze,nem csak az öltözködésben merül ki,sőt, a fontos,ami belül van,de az a kijelentés,hogy azt sem tudják,mi ellen lázadnak....Ebben a mai irigy és felszínes világban szükség van olyan emberekre,akik még hisznek a szabadságban és a testvériségben. Erről szól ez a stílus.Én is rocker vagyok,és azóta teljesen másképp látom a világot. Az emberek megállás nélkül keresik magukat és azt,amiben higyjenek,én megtaláltam. Ja,és aki feketébe jár,annak nem olyan a lelke is. A fekete végülis mindenhez illik :)
2010. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 dag válasza:
100%

09-21 14:31!! barátocskám!

A rockerek egyátalán nem rasszisták, én is rocker vagyok már isten tudja mióta, apám is az, rock zenében nőttem fel. sőt bandában is játszom mint gitáros! És nem vagyok rasszista. Egyik banda tagunk sem az! A rockerek mindig elítélték az elnyomást(ez is lázadás)!

Ennyiből a discosok is rasszisták, mert ők meg elítélik a rockereket, mert csak ezeket tudják mondani: fejrázó majmok, igénytelenek stb......

ez hülyeség!

2010. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
75%

A rockerekkel semmi baj.Ezzekkel a kis zselézet haju,body pólós kis discós/house-os gyerekekkel van baj.Verik a nyálukat játszák a keményet a kis köcsögök.


31/F

2010. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:

Annyit tudok mondani, hogy aki nem is tudja mi az a rock és mire jó és felszabadító az meg se szólaljon a sok Disco-s fürdősk.vára buktok akik tömegmásolatok? :)

Gratulálok csak szólok még az is lehet büdös aki Jazz-t nyomat.Gratulálok a sok elmebeteg válaszolónak aki azt sem tudja mit beszél :)

2012. márc. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:
már ne is haragudjatok, de olyan buta a magyar népség.. én 16 éves lány rocker vagyok, nem vagyok büdös, sőt, nagyon igényes vagyok, nem vagyok csöves, nem vagyok buta, és csúnyának sem tartom magam, és igen, ÉLETEM VÉGÉIG KONCERTEKRE FOGOK JÁRNI! én sem szólok le senkit, aki mást hallgat, mindenki csak a rockereket meg a punkokat szidja.. tényleg, büszkék lehettek magatokra magyarok!:)
2014. jan. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!