Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segitseg nagy bajban vagyunk:'...

Segitseg nagy bajban vagyunk:' ( valaki?

Figyelt kérdés
Kaposvarrol jottenk el agarra a munka jobb munka remenyeben,ferjemmel es baratjaval.becsaptak minket, gyumolcsszedest ajanlanlott,450ft\ rekeszert, 550ftos szallassal.Ehelyett ami itt kuderult 10 orat dolgoztam 12 rekeszt megcsinaltam csak én.kaptam ra 1600 ftot,ugy hogy a szallora 1000 ret fizetek!!!!!! Itt vagyunk agaron most reggel pakolunk talan pesten szerencset probalunk .orulnenk ha valaki segiteni akar olcsobb szalloval, munkaval ...barmelyien segitseget szivesen veszunk.Akarhol ha tudtok munkat szallot olcson kerlek segitsetek mert rengeteg cuccal bolyongunk majd pesten!

2013. júl. 5. 07:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!