Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha én érzelmes...

Mi van akkor, ha én érzelmes vagyok (szeretem a barátnőim ölelni meg ilyenek) de ők ezt utálják? Normális dolog? :S és 100% hogy nem vagyok Lezbikus!

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Jó érzés megölelni valakit =) Én is szoktam :D De úgy látszik, hogy a barátnőid nem ilyen tipusúak.
2009. okt. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

tényleg normális! énis ölelgetek mniden barátnőmet/barátomat és sokszor sírom el magam néhány filmen!

szeritnem ez abszolút nem is 'gáz' :)

2009. okt. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lehet hogy normális de egyszer ezért be is szóltak h ne lezbuljak és ez zavar :S:S:S
2009. okt. 14. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Én pl. nem szeretem, ha ölelgetnek.

17/L

2009. okt. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, és gyűlölöm magamban ezt... Hál' az égnek, kezdek róla leszokni.

16/L

2009. okt. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

málunk, ez úgy működik, hogy mindenki ölel mindenkit... De ne is foglalkozz vele... csak azt öleld aki szereti is... a többieket szard le ;-) 16/l

Ui:. én is ölelgetős vok :D

2010. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is ilyen típus vagyok, csak nálam még belejön az is, hogy nagyon rosszul tud esni, ha valaki nem ölel vissza...


Jah, és én a barátaimmal ien törődős vagyok, nem tudom elmagyarázni, de törődöm velük, szóvall ha valakinek bármi baja van, őszintén megvigasztalom.

Meg napjában képes vagyok többször is megölelni valakit, akit szeretek.


Meg még nagyon lelkizős is vagyok, ha kapok egy sértést, sokat gondolkozom rajta, vagy ha épp egy dicséretet olyan embertől, aki nekem is fontos, azon is agyalok.

Szóvall fura személyiség vagyok, de szerintem ez az ölelés dolog elég alap, ha meg valaki nem szereti, mondja meg, és nem ölelem meg. Kész :)

2010. szept. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!