Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csinálják mindig ezt...

Miért csinálják mindig ezt velem az állítólagos barátnőim?

Figyelt kérdés
4-en vagyunk barátnők. Ha van valakinek a szülinapja vagy névnapja, akkor midig veszünk neki ajándékot. Ha nekem van születés vagy névnapom akkor azt mindig elfelejtik... Nem is várom el az ajándékot, de még csak annyit sem mondanak, hogy boldog születésnapot. Amit vettem egyszer az egyik barátnőmnek azt odaadta másnak. Ha kölcsön adok valami cuccot nekik akkor azt vagy nem kapom vissza vagy tönketeszik. Múltkor egy könyvet adtam kölcsön az egyiknek és véletlenül leette meg összefirkálta...
2011. márc. 5. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
.... és még mindíg ragaszkodsz hozzájuk? Barátkozol velük? Én már rég leráztam volna őket.
2011. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Térj észhez és hagyd őket a francba!
2011. márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a bizalomnak, és így a barátságnak is kölcsönösnek kell lennie. ez nem egyirányú utca, csak ők gondolják így.

"szakíts" velük.

2011. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez így nem normális :S
2011. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem is olyan igaz barátnők ha még csak annyit se mondanak a szülinapodon hogy Isten éltessen .Szerintem keress más barátnőket őket meg hagyd a csudába nem érdemlik hogy foglalkozz velük .Tudom nem lesz könnyű .
2011. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Elég nehéz lesz eltávolodni tőlük, mert már az óvódában is egy csoportba jártunk. :S

2011. márc. 5. 20:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Első felére: Regisztrálj facebookra, akkor tuti nem felejtik el.

Második : Ehh, összefirkálni azért elég nagy parasztság.... Reméltem legalább kiálltál magadért és észrevette az illető mekkora gyökér... sztem hanyagold őket

2011. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!