Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a barátnőim...

Mit csináljak ha a barátnőim elutaztak a szünetben?

Figyelt kérdés
tudom ez a szokásos hogy olvassak,főzzek,takarítsak,kössek tudom.de valami érdekesre gondolnék..köszi.:)
2010. okt. 29. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Én most azt találtam ki,hogy kicsit átdekorálom majd a szobámat.Időnként rájön a kreatívoskodás és olyan szépeket tudok ilyenkor alkotni.

Leszedem a parafa tábláról és a szekrényekről a posztereket és helyette csinálok őszi díszeket.Szedek néhány szép őszi levelet,kipréselem,vagy csak lerajzolgatom és kiragasztom.

Csinálok őszi mintákat üvegfestékkel az ablakra,rajzolgatok stb.


Ez nagyon jó időtöltés tud lenni,ajánlom neked is!

Ha van veled hasonló korú rokon (unokatesó vagy valaki) vele is tudsz találkozni.Vagy látogasd meg a nagyszülőket.Menj át hozzájuk egy napra.Segíts a háztartásba,vásárolj be a nagyi helyett,beszélgess velük.Kérd meg,hogy meséljenek a fiatal korukról.

Hidd el,a nagyszülők is nagyon örülnének neki és nagyon jó történeteket tudnak mesélni.

Én ha tehetném,biztosan átmennék a nagyimhoz legalább egyszer a szünetben.Segítenék neki,megkérném,hogy meséljen az életéről stb.Régen is imádtam nála lenni,együtt sütöttünk és sokat mesélt!Sajnos ilyen már nem lesz:(

15/L

2010. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!