Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tud segiteni valaki, hogy...

Tud segiteni valaki, hogy abortusz utan mennyi idovel lehet dolgozni?

Figyelt kérdés
Uj munkat ajanlottak, ahol mar akar holnap is kezdhetnek, de jovoheten lesz abortuszom, szerintem gyogyszeres. Sajnos nem tudom, hogy ezutan azonnal tudok majd dolgozni? Vagy fekudnom kell? Semmi infot nem talalok ezzel kapcsolatban?!Nem akarok ugy kezdeni az uj munkahelyemen, hogy harom napot dolgozom, utana meg egy-ket het, vagy nem tudom mennyi tappenzzel inditok.. Igy nem tudom, hogy elvallaljam-e, es hogy allnanak ehhez a dologhoz, mert nyilvan tudniuk kell rola,de nekem kell a munka, mert nincs. Angliaban elek amugy. Igazi szerencses vagyok, nem? :(
2013. jún. 26. 22:04
 1/4 anonim válasza:
Hát sok ilyen szerencsétlen tökfilkó van a világon,aki nem tud védekezni,aztán meg jajgat...Ne izgulj,azért hetekig nem kell haldokolnod,egy-két napot szoktak javasolni.De legalább tégy úgy mintha kicsit azt a szegény magzatot is sajnálnád,nemcsak magadat meg a hányatott sorsodat...
2013. jún. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerencsés? Miért ne lennél? Egy gyermek talán Isten csapása? Bocsáss meg, de én ismeretlenül is a babádat sajnálom.
2013. jún. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szia én haza jöttem este másnap pihiztem és utánna való nap már dolgoztam..Nem fáj vagy ilyesmi de lelkileg nagyon megvisel készülj fel rá.
2013. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok !


Ne haragudjatok,de én csak azért regisztráltam ,hogy ideírhassam azt hogy : Kik vagytok ti hogy más felett ítélkezettek ? Mit képzeltek ? amennyire ti lelketlennektartjátok a kérdezőt én annyira titeket!! Ilyet mondani egy abortusz előtt álló nőnek hogy sajnálom a gyereked....én meg téged sajnállak hogy ekkora bunkó vagy ! Szintem fogalmad se lehet arról hogy valaki milyen élethelyzetben van ..n.mindenki olyan szerencsés hogy meg tudja tartani és vállalni tudja azon kívül van aki ugy esik teherbe hogy védekezett !!! Én ezt átgondolnám a helyetekben mielőtt ilyeneket írok...kérdező tudom hogy ez nem most volt de ne adja isten hogy még egyszer ilyen helyzetbe kerülj ,de ha még is ne ezem az oldalon kérdezgesd a sok ""okoskát"" !!!

2015. febr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!