Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen szemét mindenki?

Miért ilyen szemét mindenki?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy mindenki szemét velem ok nélkül,de lehet hogy mostantól én is az leszek.A szülők is túl szigorúak, mások meg azon röhögnek hoigy nekem szenvednem kell emiatt.Már a városban is elterjedt hogy itthon rosszul bánnak velem(verbálisan)megaláznak,kiabálnak.Emiatt nincsenek barátaim mivel ciki velem barátkozni.Az utcára se nagyon merek kimenni emiatt, mivel az oszt.társak/ismerősök folyton röhögnek súgdolóznak körülöttem.
2008. jún. 22. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Te ne legyél szemét,lehet hogy túl tragikusan veszed fel a dolgokat,ne foglalkozz azokkal akik nevetnek rajtad,mert azt se tudják mit nevetnek.

A szüleiddel ülj le és beszéljétek meg mi a probléma veled ill.velük.

Próbálj változtatni az életviteleden.

Fontos hogy beszéld meg a szüleiddel,miért ilyenek veled,mit csinálsz rosszul...

2008. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
velem is pontosan ez van..
2008. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Velem is ez van. A kamasz korral jár... (Majd kinövöd)
2008. jún. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
12%
dehogy növi ki..
2008. jún. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!