Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szemét velem mindenki?

Miért szemét velem mindenki?

Figyelt kérdés
Az van hogy a suliban edzésen szinte mindenki szemét velem...Pontosabban:mintha már alapból elkönyveltek volna engem hogy pl akinek nincs mustang gatyája az csak rossz lehet.Az osztálytársaimmal 8éven keresztül rosszba voltam.Edzésre 3éve járok,de már ott is köcsögösködnek velem,mintha én lennék én a legutolsó paraszt.Most meek középisk-be és nem akarom hogy megint ilyenek legyenek.Tudom hogy néha kissé télleg hülye vagyok de tudom hol a határ.Mivel tudnám ezt megoldani???
2011. máj. 29. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
pontosan milyen köcsögösködésre gondolsz???? mit csinálnak veled?
2011. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pontosabban:mikor edzésre megyek és bemeek az öltözőbe akkor elkezdenek baromkodni hogy már megint itt vok meg mit keresek ittt nekem nem kéne-e máshol lennem(mivel máshova is meek nem csak sportolok) meg ienek.utána elkezdünk edzeni én sohasem mondhatok semmit csak ők,ők dumálhatnak. me azt hiszik hogy nagyon nagy állatok.faszom tele van már...ha kell visszaütök de akk csak szarabb lesz.iskolában már elsőbe megutáltak pedig semmit sem csináltam
2011. máj. 30. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:
sajnos mindenhol vannak ilyen emberek és velem is volt iylen és én azt csináltam hogy ők sértegettek meg kigúnyoltak stb. én meg kedves voltam hozzájuk pl. szóltak nekem hogy szia te önimádó nagyképű p*csa én meg mondom neki szia hogy vagy? és olyan idegesek lettek hogy már végül ne mbírták és békén hagytak vagy ha ze nem megy a legegyszerűb dolog hogy ha nem szólsz hozzájuk levegőnek nézed őket akkor megunják ... én ezt tudom ajánlani
2011. jún. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok.köszi kipróbálom:D
2011. jún. 19. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!