Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha elszöknél otthonról, hova...

Ha elszöknél otthonról, hova mennél? Megoldódna szerinted a problémád? Később megbánnád? Megmernéd tenni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

már elindultam... bár csak a strandra. a hol voltál kislányom kérdésre azt mondtam, bicikliztem. nem lett belőle semmi. ha mennék akkor kerianyumhoz (első körben), nagykorúként messze-messze külföldre :D

14/L

2009. okt. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Sokszor gondoltam arra,hogy elszökök..de nem merem megtenni...pedig egyszer már be is pakoltam a cuccokat,de meggondoltam magam..és nem lenne hova mennem :/...apukámhoz nem mehetek,anyunak beárulna..egyik haveromhoz se mehetek,mert anyu biztos náluk is keresne...bár van egy pasim,akiről anyu nem tud..még XD..de nem is merem elmondani :/..mind1..hozzá mehetnék(talánxD),de sajnos ő messze lakik :/
2009. okt. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
a 2. válaszoló vagyok: bocsi,lemaradt: L/13 =)
2009. okt. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Háááááááát... Talán a csajomhoz. Ja én is 13 vagyok xD :D

13/F

2009. okt. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ha elszöknék, faterhoz mennék. és igen el mernék menni, de nincs rá okom.
2009. okt. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
én már elis szöktem, megmertem tenni. nagyon izgultam, páromhoz szöktem mert a szüleim nem szerették, és már 1 honapja h páromnál élek. nem bántam meg:)
2009. okt. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha elszöknék... hmm visszaszöknék anyuhoz, aki kirakott otthonról. Érdekes, de apámnál én nem tudok ugyanolyan lenni, mint akkor voltam. Nincs meg az az érzés, amikor hazaérek... Jól érzem magam, mert nincsenek viták, de mégis hiányzik az a közeg. És főleg, hogy nem is anyám volt a viták kiváltó oka... :S Már megbántam. =(

16/L

2009. okt. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Huhúúú... Amerika, igen, nem, igen. Nos, ennyi.
2009. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!