Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb és a legkisebb...

Mi a legnagyobb és a legkisebb problémád?

Figyelt kérdés

legkisebb például: kikéne fújnod az orrod de nincs a közelben zsepi


legnagyobb: olyan is lehet, ami az egész életedet behálózza, meg olyan is, ami csak most kezdődött.

(pl.: egy rossz apa, vagy anyagi gondok a válság hatására)


2011. márc. 9. 18:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Legkisebb: Még rámférne egy kis tanulás, de nem visz rá a lélek.


Legnagyobb: A különköltözést fontolgatom, de jelenleg nem állok úgy anyagilag, hogy fenn tudjam magam tartani.

2011. márc. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Meg kellene mosni a hajam,de lusta vagyok.

Azt hiszem,most már tényleg szeretem,de nem lehet az enyém. :(



:)

Hát neked?

2011. márc. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Tubarózsa válasza:

legkisebb: kéne tanulni de lusta vagyok.:)

legnagyobb: nincs munkám, ezért nem tudunk párommal összeköltözni:( (neki egyedül kevés lenne a fizuja kettőnkre) /de ugy látszik hamarosan ez is megoldodik./:)

20L

2011. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hmm.


Legkisebb: nem raktam sajtot a szendvicsemre amit most eszek.


Legnagyobb: nagyon hiányzik az apukám akit 2 hónapja nem láttam, illetve a májusi középfokú nyelvvizsga

2011. márc. 9. 18:50
 5/18 anonim ***** válasza:
Legkisebb: fáj a torkom, legnagyobb: félek, hogy előbb-utóbb elhagy a barátom (az egyszerűen szörnyű lenne)..
2011. márc. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Még megteheted.Úgy értem a sajtos dolgot.
2011. márc. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Legkisebb: nincs kedvem nekiállni a munkámnak..:(

Legnagyobb: kátyúban az életem, eladósodva más hibájából, legkorábban 35 évesen állhatok újra talpra, de akkor meg már minek?!

2011. márc. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Nálam a párkapcsolat a középkategóriás problémák közé tartozik, úgy érzem már készen állok rá, de mégsem vagyok képes kapcsolatot kialakítani, sem jelezni, sem kezdeményezni.
2011. márc. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Legkisebb: Fáj a lábam.

Legnagyobb: Reménytelen szerelem... Már több, mint egy éve szenvedek emiatt a fiú miatt.

17/L

2011. márc. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
bocsi, hogy offolok, de láttam reggel a kérdést, hogy miért tűnt el ez a kérdés, utána fel volt téve megint, és most este megint :D nem értem miért törlik??
2011. márc. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!