Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb és a legkisebb...

Mi a legnagyobb és a legkisebb problémád?

Figyelt kérdés

legkisebb például: kikéne fújnod az orrod de nincs a közelben zsepi


legnagyobb: olyan is lehet, ami az egész életedet behálózza, meg olyan is, ami csak most kezdődött.

(pl.: egy rossz apa, vagy anyagi gondok a válság hatására)


2011. márc. 9. 18:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
kicsi számtalan van, azokat észre sem veszem. egy nagy van ami jó ideje kihat mindenre, így csak döcögök. de azt megtartom magamnak.
2011. márc. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ez a nap kérdése:D:D


Legkisebb gondom: be kell vetnem az ágyamat. A legnagyobb: végre kaphatnék egy állást:(

2011. márc. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Legkisebb: Nem is tudom ez se kis probléma, de azért ide mondom, hogy most már nem egyedül vagyok egy szobában és én utálok mással aludni ráadásul horkol az illető és kikészít.

Legnagyobb: Hogy tanulnom kéne, hogy minden vizsgát megtudjak csinálni az egyetemen és betudjam fejezni.

2011. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Az eredetit valóban törölték, mivel ez nem egy fórum stb.

Most kaptam egy választ: Tisztelt Felhasználónk!


Azért törölte a kollégám mert chatet csináltál belőle, és ha ebből is az lesz, megint le lesz véve. Amíg csak normálisan megválaszolják maradhat, de nem családi kapcs.ban.


Úgyhogy köszönöm moderátorok. Kedves válaszolók titeket meg megkérlek, hogy csak a választ írjátok le :)

2011. márc. 9. 19:07
 15/18 anonim ***** válasza:

legkisebb: tanulnom kellene de 1szerűen lusta vagyok

legnagyobb:a szüleim

2011. márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Legkisebb: fáááradt vagyok, és lusta vagyok elmenni fürdeni

legnagyobb: nem megy a fogyás.. pedig mindent beleadok, folyton mozgok, normálisan étkezem mégsem megy.. pedig 100 kg vagyok.. :'(


17/L

2011. márc. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés kísért?!!
2011. márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Legnagyobb: változó anyagi helyzet

Legkisebb: köhögök

2011. márc. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!