Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szokták azt írni a...

Miért szokták azt írni a kérdésekre hogy "Ez a legnagyobb problémád? "?

Figyelt kérdés

már nagyon idegesít.

nem csak hogy bunkóság de még csak semmi értelme sincs. mért baj ha megkérdez valamit? erre van ez az oldal...


2010. júl. 31. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert buták. Nem tudják elfogadni, hogy mindenkinek a saját keresztje a legnehezebb és ezzel akarják lenézni a kérdezőt, hogy "apróság" miatt "hisztizik".

Van, aki megérdemli, de az esetek 99%-ban nem.

2010. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ha olyan idiótaságot kérdeznek.. akkor most mit írjanak rá..
2010. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Néhány ember elég nagy hülyeségeket kérdez, de monjuk nem válaszolok. Pl orvosi kérédsek. Kórházból jött és itt kérdez, mikor múlik el, meddig szedje a gyógyszert. Miért nem kérdezte meg a dokit, hisz Ő adta oda a zárójelentést és a vényeket, de neeem!?

Szüzesség védekezés oldalon is, némelyek elolvasták volna a tájékoztatót, helyette itt kérdezik meg. Pedig benne van a tájékoztatóban!(Gumi, fogamzásgátló használata pl).

Úgy vettem észre ezekre reagálnak úgy az emberek, hogy lehordják meg stb.

Értelmes kérdéseknél én sem értem. Ítélkeznek meg az ezotériába olyanok járnak akik nem hisznek benne és lebutázzák a másikat. Ott valóban az a buta, aki ott hápog és semmit nem tud hozá szólni, na az a BUNKÓSÁG!

Sajnos az emberek ilyenek. Valaki nem teszik akkor már kényes meg hülye stb...

2010. júl. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben értem én hogy lehetnek hülye kérdések de ha nem tetszik neki a kérdés vagy nem tud segíteni ne válaszoljon!
2010. aug. 1. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!