Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol vannak azok a kisbabák,...

Hol vannak azok a kisbabák, akik szüléskor meghaltak, nem adták oda a szülőknek, nem temetteték el a családdal?

Figyelt kérdés

2013. jún. 10. 22:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
És nem láthatta..soha többet. Nem is volt szerintem olyan lelki állapotban, meg nem akarta nagyon h most még lássa eltemetni, meg különben az orvosok már elvitték. Azt mondta, ha én nem lettem volna (2 éves voltam akkor) nem is birta volna ki, hogy meghalt a gyereke...d muszáj volt rólam gondoskodni.. De most akkor ha én pl. belerúgok a porba...van rá esélyem hogy a saját tesóm az..? Jó ez hülyeség..de..mi lenne ha megtörténne..nem undorító? :/ Kidobják őket..ha egy szeméttelepre kerülnek, akkor meg bárki csöves megtalálja..fuuj..bocsánat, csak fura gondolataim vannak..Amúgy miért nem temetik őket? Megérdemlik! Nem?!
2013. jún. 11. 14:59
 12/14 anonim ***** válasza:
64%
Fenn van a Mennyben a boldog pici lelke, onnan vigyáz rátok! Gondolj arra és ne az foglalkoztasson, hogy a testtel mi történt!
2013. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

a temetés a család dolga, nem a kórházé


és nem, nem találod meg sem Te, sem csöves a szeméttelepen, mert mint leírták, elégetik őket...

de ne gondolj rá úgy, mint a húgod, mert a húgodat nem pusztították el, csak a halott testet.. az csak csontok, hús meg egyéb szövet halmaza.. tanulj orvosira és megérted a különbséget:)

2013. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Utolsó kettőnek nagyon köszönöm! :)
2013. jún. 11. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!