Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A suliba van fogászat és azt...

Zsoficica99 kérdése:

A suliba van fogászat és azt mondták hogy kéne fogszabályzó és még nem mentünk el a családdal megnézetni a fogam. A két fogsorom nem jól zár és valami mély harapásom van vagy mi és arra kell fogszabályzó?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom nem véletlenül mondták.Jobban jársz ha minnél előbb túl leszel rajta.
2012. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha mondták, akkor kell.

Egyáltalán nem ciki a fogszabályzó, inkább az lesz majd a ciki, ha nagykorodban nyáriszünetek lesznek a fogaid között.

2012. márc. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mélyharapásra kell fogszabályzó, én is ma kaptam meg szintén mélyharapás miatt. Jobb, ha most csináltatod meg, mint felnőtt fejjel, egyrészt jóval olcsóbb neked, plusz hamarabb túl leszel rajta. Engem még olyanokkal is ijesztgettek, hogy a jövőben az ínyem még durvábban be fog gyulladni, recsegni - ropogni fog az ízület az állkapcsomba, nem fogok tudni enni, ilyenek.
2012. ápr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!