Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » örülnél neki, hogyha legalizál...

örülnél neki, hogyha legalizálnák a cannabis fogyasztást Magyarországon?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 22:21
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Ok elolvasom!

még azt válaszold már meg miért van az, hogy aki több éve szív be van lassulva gondolkodásban, és ez észre is vehető vagy esetleg nehezebben tudja kifejezni önmagát.olyan meg nincs, hogy ezek a tünetek nem léteznek....de hátha jön egy okos válasz.

2009. nov. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Már hogyne lenne olyan! Itt vagyok pl. én is. Semmilyen külső jele nincs annak, hogy szívok.

Egyébként tényleg reális a probléma amit említettél de azoknál jelentkezik akik nem tudnak mértéket tartani és szinte az egész napot átszívják. A THC kőkeményen tompítja a rövidtávú memóriát (van aki beszéd közben elfelejti mit kezdett el mondani) de előnye hogy ha kiürül a szervezetből (és leválik a hipokampusz receptorairól)megszűnik ez a hatás, vagyis visszafordítható.

És szerintem még mindig jobb, mint az alkohol okozta belassulás és elbutulás ami visszafordíthatatlan, hiszen az agysejtek pusztulnak el, melyek nem regenerálódnak.

2009. nov. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

látod te is leírtad, hogy azokkal van a baj, akik nem tudnak mértéket tartani. tudod nem maga a szívás a baj, hollándiában pl legális és nem elbutult barmok. DE! azt értd meg, hogy többen vannak azok, akik képtelenek mértéket tartani. ha legalizálnák nem a sima cigi lenne már a menő, a fiatalok rendszeresen füveznének. igenis vannak hosszútávú káros hatásai. tudod nem miattad és a hozzád hasonlók miatt tiltott a fű, hanem a nagy többség miatt. így is épp elég 14-15éves van szélnek eresztve, mi lenne itt, ha még jól be is szívnának? ez az ország nem az az ország, ahol legalizálni lehet.

való igaz, az alakohol is tudatmódosító szer, mégis legaláis. hát tudod, így is elegen halnak meg fiatalok autóbalesetben(nemrég párom volt osztálytársa), mert ittasan vezettek, így is épp elég tizenéves mászkál éjjel szórakozóhelyről szórakozó helyre részegen(15évesek, nem az idősebbek, mert piához jutni nem nagy kunszt), nem kell még ide a fű is.

2009. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg a felől hogy aki akar így is úgy is beszív, aki meg nem az nem. Senkit nem rettent el az ma Magyarországon hogy a fű illegális. Ha tudnád hányan szívják... Láttam már 50 év felettit is spanglival a szájában...

Éppen ezért kellene ellenőrizhető körülmények között tartani hogy az államnak hozzon bevételt, ne másoknak.

A holland káfésoppokban fix. mennyiséget vásárolhatsz és nem vihető ki, bent kell elfogyasztani. Bent meg csak 18 éven felüli személyek tartózkodhatnak.

A fű legális mivolta nem emelné meg (nagyon)a használók számát. A statisztikákban természetesen igen, hisz most a névtelen teszteken sem vallják be sokan a szokásukat, viszont ha legális lenne, megtennék.

Néhány felnőtt ember aki folyamatosan stresszben él biztosan áttérne a kenebisz használatára a jól bevált 2literes tabszos helyett de az csak jó a társadalomnak, a környezetüknek, az egészségüknek, mindenkinek.

Egyébként itt az általad említett élő példa, Hollandia. A lakosság kisebb százaléka szív, mint itt nálunk... Elgondolkodtató...

2009. nov. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
persze:D bár, akk nem lenne meg azaz izgalom, h baffki, jönnek a kékek, fussunk.xDnade kajak vicces lenne. elzüllene az ország... úsznánk a dzsóba. ez azér vicces lenne, de úgyse mehetne sokáig...:DD nekem jó így ami most van:D ígyis nagyon könnyű hozzájutni, és azér nm botlasz minden sarkon kékbe, szal még nyugiba is tudod szívni:D persze csak ha ügyes vagy:D
2010. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:

én nem örülnék neki mert akkor nem lenne bizniszem mert mindenki termesztene

én nem termesztek csak ha tudok szerezni eladom drágábban

am ha meg lenne engedve nem lenne benne semmi izgalom

2010. ápr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Ilyen erővel őrülnél ha delegalizálnák az alkoholt meg a cigit? Igen az alkohol hosszutávon a legveszélyesebb mert IDEGMÉREG. Hidd el sokkal több halál eset van alkohollal kapcsolatba mint a fűvel csak Magyarországon szem ellenző van az emberek szeme előtt. Nézd meg Hollandiát ott legális még se drogos az ország és a közbiztonság is jobb. és betéve nem fogja megtalálni az autot nem lesz májer aki 180-nal elb.sz viszont részegen még mindig beülnek és ütnek el embereket. ja és még nem tartanak nyilván olyan esett hogy fűbe haltak volna bele
2010. okt. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!